8 originalių idėjų, kaip ištaisyti nedidelę virtuvę + nuotraukos interjero dizainą – banking-on-green.com

8 originalių idėjų, kaip ištaisyti nedidelę virtuvę + nuotraukos interjero dizainą

8 originalių idėjų, kaip ištaisyti nedidelę virtuvę + nuotraukos interjero dizainą

Mažoje virtuvėje tipiško buto, pastatyto 50-60 m. Praėjusio šimtmečio, sukurti tinkamą interjerą yra sunkiau nei erdvus kambarys. Apie 6 m2 plotą reikia užkrauti viską, ko reikia valgio gamybai ir valgymui. Padaryti patogiu, racionaliu ir tuo pat metu gražiu. Mes surinkome keletą įdomių idėjų remontuojant virtuvę “Chruščiovo”.

Kaip sukurti maksimalų patogumą minimaliu plotu

Ribotas plotas, nepatogiai esantis įėjimas ir langas, neleidžiantys baldų šalia išorinės sienos. Kai kurie išimkite šaldytuvą nuo virtuvės iki koridoriaus, atlaisvindami mažai vietos. Tačiau tai nepadeda patogumo šeimininkei. Turėtume pabandyti “išspausti” maksimalų funkcionalumą iš tos mažos srities, kurią turime. Tai galima padaryti naudojant gana paprastus metodus, čia yra standartinės virtuvės taisymo idėjos:

 • Net virš aukščiausio šaldytuvo visada yra vietos papildomai spinteliui.
 • Viršutinė spintelė arba lentynos gali būti pakabintos virš stalo.
 • Mažos virtuvės gaubtui geriau pasirinkti kompaktišką įmontuotą. Ne židinys, jis “valgys” vietą be naudojimo.
spintelė su gaubtu

Spinte su įmontuotu gaubtu vis dar yra gana daug vietos.

 • Jei naudojama įmontuota technika, po krosneliu tinka papildomas stalčius.
vieta keptuvėje

Vieta keptuvėms ir kepimo indams po įmontuota orkaitė

 • Racionalus dizainas: ištraukiamas šufljadas, kampiniai riedėjimo ritės, viršutinės eilės pakylančios durys leis įdėti daugiau daiktų ir palengvins baldų naudojimą
stalčiai

Stalčiuose laikyti virtuvės indus yra daug patogiau: lengviau gauti ir įdėti daugiau

 • Viršutinės spintelės turėtų būti kuo aukštesnės. Kiek leidžia lubų aukštis.
baldų išdėstymas

Racionalus baldų išardymas į tipišką “chruščiovo” virtuvę

Idėjos, pritaikytos mažai virtuvėje

Mažo buto pertvarkymo sprendimų pasirinkimas nėra didelis. Ribotas plotas neleidžia ypač “išvalyti”. Sunkiai rasti patogią vietą šaldytuvui: iš vienos pusės – plovimas ir ryšys, kita vertus – langas, kurį šaldytuvas iš dalies uždaro, stovintis prie to paties slenksčio ir šildymo akumuliatoriaus. Šešerių metrų virtuvėje sienos nebus pertvarkytos, ją galėsite išplėsti ar judėti įėjimą. Apsvarstykite virtuvę “Chruščiovui”, kuri numato buto pertvarkymą. Pakeitus sienų konfigūraciją, jūs galite padaryti butą apskritai, ypač virtuvę, patogesnę šiuolaikiškam gyvenimui:

Perduodame įėjimą į virtuvę

Įėjimas į standartinę virtuvę iš pradžių yra labai nepatogus. Eikime į kambarį šone, mes tuoj pat ramiu ant stalo. Jei durys būtų centre, mes patektume į praeitą tarp darbo zonos ir stalo, nesukeldami pavojaus apsisaugoti nuo išmatos. Iš koridoriaus pusės įėjimo neįmanoma perkelti, tai trukdo vonios kambarys. Galite įrengti įėjimą iš svetainės. Tai normalu vieno kambario butas. Tačiau, jei yra daugiau kambarių, svetainė neturėtų veikti kaip miegamasis, kad nebūtų praėjimo kambarys. Šio sprendimo pranašumas yra ta koridoriaus dalis, kurioje buvo senas įėjimas, galime paimti į nišą, į kurią puikiai tilptų didelis šaldytuvas. Arba sutvarkykite baldus raidėmis “G”, išplėsdami darbo zonos ilgį.

įvesties perdavimas

Perėję įėjimą į virtuvę iš koridoriaus į kambarį, lengvai surandame vietą šaldytuve

Papildoma priemoka: dėl koridoriaus galite žymiai padidinti vonios kambario plotą.

pertvarkymas Chruščiovas

Variantas pertvarkymo trijų kambarių “Chruščiovas”. Įėjimas į virtuvę su slankiojančiomis durimis yra iš gyvenamosios patalpos, didelis šaldytuvas su nedideliu aukštu spinta gali patogiai tilpti į suformuotą tinklelį. Buvęs koridorius yra visiškai skirtas vonios kambario plėtrai.

Arba sukurkite nedidelį, bet atskirą spintelę.

virtuvės remonto idėjos

Nuotraukų idėjos virtuvės remontui, įgyvendintos pagal projektą, atsispindi ankstesnėje iliustracijoje. Nebuvo rūmų, bet todėl, kad ten buvo vieta šaldytuvui, kur niekas netrukdo, kambarys tikrai tapo patogesnis

Įvesties perkėlimas taip pat leidžia tvarkyti darbo zonos baldus L formos konfigūracijoje. Žemesnio laipsnio gylis yra 60 cm, todėl durų kampas turi būti bent 61 cm nuo kampo, jei durelės neslystos. Ir 65 cm, jei jūs ketinate įdiegti durų rėmo su clypeus.

pertvarkymas

Šis pertvarkymo variantas leidžia įmontuoti darbo zonos spinteles “L” formos būdu, o tai žymiai padidina darbo zonos ilgį ir daro baldus patogesnes. Virtuvė netapo erdvesnė, tačiau yra nedidelis stalas

Virtuvės sujungimas su svetaine: iš dalies arba visiškai pašaliname pertvarą

Jei buto savininkai nemėgsta, kad visa virtuvė ar jo dalis bus matoma iš svetainės, geras mažų butų sprendimas bus virtuvės sujungimas su kambariu. Pašalinus iš dalies arba visiškai pertvaros kambario pertvarą, galite palyginti laisvai išdėstyti baldus. Vieningos patalpos bus gana erdvios, kuriant interjerą leis jums pabėgti nuo artimojo “Chruščiovo” įvaizdžio.

pertvarkymo projektas

Projektas pertvarkymo dviejų kambarių “Chruščiovas” su jo transformacijos į trijų kambarių. Iš miegamojo-pieštukinio dėklo ir spintelių pagaminti du nedideli, bet pilni miegamieji kambariai (nors vienam iš jų be lango reikės dirbtinio vėdinimo). Tačiau įdomiausia yra erdvės organizavimas vienoje virtuvėje-svetainėje. Dalinis valgomojo stalo pašalinimas už virtuvės zonos leido sukurti ilgą darbo plotą. Šiuo atveju kriauklė, kurioje gali kauptis purvini patiekalai, nematoma iš kambario. Koridoriaus plotas naudojamas vonios kambariui išplėsti

Tame pačiame bute galite pasiūlyti daugybę įdomių pertvarkymo galimybių. Norite praktikuoti kūrybinį mąstymą – spausdinkite dešimties puslapių buto planą dešimt lapų, paimkite pieštuką ir trintuką ir pradėkite rodyti savo idėjas virtuvės remontui popieriuje. Anksčiau ar vėliau rasite jums tinkamiausią sprendimą.

pertvarkymo variantai

Įvairios galimybės pertvarkyti dviejų kambarių “Chruščiovas” su gyvenamajame kambaryje ir virtuve.

Studijos tipo apartamentai iš vieno kambario “Chruščiovo”

Galbūt vieno kambario mažų butų savininkai dažniausiai nusprendžia sujungti patalpas dideliuose miestuose, kur nekilnojamasis turtas yra labai brangus. Iš esmės jie yra santykinai jauni žmonės. Rimtas nekilnojamasis turtas nėra įperkamas, tačiau dabar noriu gyventi normaliomis sąlygomis. Studijos tipo apartamentai, kuriuose pašalinamos visos pertvaros, išskyrus tą, kuris atskiria vonios kambarį, leidžia savininkams nesijausti užraktuose po jų batais. Viename bendrajame kambaryje racionaliau galite pasirūpinti baldais, nei keliose mažose.

pertvarkymas

Perdirbimas “odnushki” studijoje butas. Pusė koridoriaus pateko į vonios kambario plotą, antrasis – gyvenamasis kambarys su virtuve. Virtuvės zonos plotas tapo dar mažesnis, tačiau dėl stalo pašalinimo iš jo darbinė sritis pasirodė gana patogi

buto studija

Tas pats butas, projektas įgyvendinamas. Valgomasis stalas yra visiškai perkeliamas į kambarį, esantį prieplaukoje tarp langų. Aktyvus interjero akcentas – kontrastingos spalvos pertvara su dideliu ekranu. Kriauklė nematoma iš kambario

virtuvės darbo zona

Virtuvės darbų plotas studijos apartamentuose. Griežtas skandinaviško stiliaus dizainas ir šviesios spalvos vizualiai palengvina ir išplečia nedidelę erdvę

Buto pertvarkymas ir įstatymai

Atkreipkite dėmesį, kad bet koks buto pertvarkymas turėtų būti tinkamai suprojektuotas. Reikia gauti išankstinį leidimą vietos administracijoje, gaminti licencijuotoje organizacijoje ir susitarti dėl projekto, gauti teigiamą išvadą iš priėmimo komisijos ir užsisakyti naują techninį pasą už nekilnojamąjį turtą. Nesilaikant šių reikalavimų, gyventojai rizikuoja “gauti” didelę baudą ir uždrausti operacijas su savo turtu iki pakeitimo įteisinimo momento.

Kai pertvarkant neleidžiama padidinti virtuvės ar vonios kambario gyvenamųjų patalpų sąskaita, galite išplėsti tik koridoriuje arba prieškambaryje. Virtuvė su dujine virykle, kartu su svetaine, oficialiai turėtų būti vadinama “virtuvė-valgomasis” ir turėtų būti izoliuota. Tai negali būti vaikščiojimas, nuo koridoriaus jis turėtų būti atskirtas nuo durų, jei tai nėra vieno kambario butas. Atramos apkrovą laikančiose konstrukcijose turi būti atliekamos atidžiai, jas sustiprinant naudojant U formos rėmus-tiltus. Tipiškų 60-ųjų projektų virtuvės paprastai atskiriamos nepritvirtintomis pertvaromis.

Kaip būti su dujų stulpeliu

Daugelyje “Chruščiovo”, ypač pirmųjų kartų, vanduo šildomas dujų kolonomis. Dažnai jie yra montuojami virtuvėje, o tai apsunkina baldų įrengimą ir nepapildo interjero. Ką daryti su dujų stulpeliu virtuvėje? Pirma, pakeiskite priešskrydinės mašinos modernią, saugesnę ir labiau estetinę. Antra, pabandykite pastatyti dujinę įrangą į baldus, jei nenorite, kad ji taptų jūsų akimis. Gana lengva paslėpti skaitiklį ir vamzdžius, sunkiau protingai integruoti gana didelį kiekį kolonėlių. Labiausiai akivaizdus sprendimas yra uždėti dujinį kolonėlį į vieną iš viršutinių spintelių.

dujų kolona

Niekas negalės atspėti uždarų durų, kad spintoje yra paslėpta dujų kolona.

kampinė spinta

Kampinė spinta – nėra labai patogi vieta daiktams saugoti. Ir vandens šildymo stulpelyje – gana

Perkėlus vamzdžius ir kolonus, iš anksto reikėtų apsvarstyti įrengimų išdėstymą ir baldų dizainą. Atkreipkite dėmesį, kad dujų įrengimo įrengimas turi būti vykdomas griežtai laikantis galiojančių licencijuotos organizacijos gamintojų atstovų taisyklių ir rekomendacijų.

Apdailos darbai prestižiniame apartamentuose

Mažas butas nėra prestižinis butas, kurį vėliau galima parduoti už daug pinigų. Todėl vargu ar yra prasmės investuoti į daug pinigų. Keletas patarimų, kaip padaryti tvarkingą, bet ne per brangų, remontą:

 • Jei jūs neturite pinigų atsarginėms, nereikia kruopščiai suderinti ( “nulis”, kaip jie sako statybininkai) į visas sienas ir lubas. Pakanka tik tinkuoti paviršių, paslėpti akivaizdžius defektus. Tiksliai turėtų būti tik tie sienos į namus, darbo srityje ir padėjo plytelių baldus.
 • Jei virtuvės komplektas montuojamas L formos būdu, rekomenduojama, kad vidinis kampas būtų griežtai tiesus. Galbūt turėsite visiškai iš naujo apsodinti vieną iš sienų. Jei to nepadarys, įdiegiant kampines spinteles ir stalviršius bus problemų.
 • Jei grindų šildymas nėra planuojamas, o butas žiemą nėra karštas, nepalikite plyteles ar laminato ant grindų. Geriau išplėskite aukštos kokybės linoleumą šildomame pagrinde.

Virtuvės dizainas “Chruščiovo”

Visų žymenų skonis ir spalva yra skirtingi. Nėra mažų virtuvių dizaino visuotinių sprendimų, kiekvienas norės patys. Pateiksime tik keletą bendrų rekomendacijų:

 • Nedėkite daugiapakopių lubų mažuose kambariuose. Būtų tikslinga turėti mažą karnizą įmontuotoms lempoms.
lubos virtuvėje

Kuo paprastesnės lubos yra mažesnėje patalpoje, tuo geriau

 • Negalima pasiimti tamsių tonų. Tamsūs baldai ir sienos gali “valgyti” šviesą ir erdvę nedidelėje patalpoje. Galimos tamsios grindys ir spintelių apačios, viršutinė interjero dalis yra geriau papuošti šviesiomis spalvomis.
 • Atsargiai kreipkitės į ryškias spalvas. Madingi oranžiniai baldai ar nuodingos ir žalios sienos gali greitai nuobodžiauti. Ramybė, universalus tonas visada yra aktualus.
virtuvės interjeras

Interjeras ramioje spalvoje netrukdys jus per šešis mėnesius

Mažas spalvų pleistras atrodys gerai. Ir jei norite “patobulinti” interjerą – įdėkite į indą porą saulėtų apelsinų ar spalvotų saldžiųjų pipirų. Su ryškiomis spalvomis gera žaisti su tekstilės gaminiais, pavyzdžiui, užuolaidomis. Arba siūti užvalkalus kėdės linksmas spalvas. Jie visada gali būti pakeisti, jei norite atnaujinti spalvinį sprendimą.

virtuvė

Ryškios spalvos yra tinkamos ribotą kiekį

 • Baldai iš skaidrio stiklo vizualiai apšviečia virtuvę.
stalas

Skaidruoto stiklo lentelė yra vizualiai erdvi ir nesvari

Galiausiai, mes primename, kad remonto butas, jei jūs ketinate tai padaryti pats, turėtų būti patikėtas nepažįstamas shabashniki, bet patyrusių, patikrintų specialistų.

decor

Leave a commentiphonevideorecorder.com
mgcool.cc
deadmansbones.net
fearlesslycreativemammas.com
thefunky-monkey.com
openssi.org