Vyrobíme skříně ze sádrokartonu vlastními rukama: skříněmi oddělení a zabudovanými prvky – banking-on-green.com

Vyrobíme skříně ze sádrokartonu vlastními rukama: skříněmi oddělení a zabudovanými prvky

Vyrobíme skříně ze sádrokartonu vlastními rukama: skříněmi oddělení a zabudovanými prvky

Z plechových sadrokartonových desek můžete nejen dokonale ploché stropy, stěny a výklenky. Sádrokartonové skříně jsou vynikajícím řešením pro malý pokoj nebo kuchyň. Neomezené možnosti designu v kombinaci s relativní levostí jsou hlavními výhodami tohoto materiálu. Můžete si uložit na nákup nábytku z rámu a vytvořit interiér jedinečný.

S velkolepým exteriérem je také praktická vestavěná skříň ze sádrokartonu

Příklad designu vestavěného šatníku ze sádrokartonu – velkolepé vnější a praktické zevnitř

Pro výrobu sádrokartonových skříní vyžaduje elementární dovednosti s tímto materiálem, kovového profilu a upevňovací prvky, tmely, základní nátěr, barva pro dokončovací práce.

Jak si vyrobit skříň ze sádrokartonu s vlastními rukama

Pokud ještě nevíte, jak bude vypadat vaše budoucí kabina sádrokartonových desek, fotografie na internetu mohou být začátkem vaší fantastické práce. Můžete vytvořit rohový, lineární nebo vestavěný šatník vyrobený ze sádrokartonu, stejně jako skříň ze sádrokartonu. Materiál umožňuje navrhnout nábytek, který se hodí do všech místností. Měření místnosti, nebo spíše místa, kde plánujete instalovat skříň, nakreslíte schéma všech rozměrů. Dávejte pozor na rozložení břemen na povrchu sádrokartonu. Pokud se jedná o velkou polici pro velké předměty, ujistěte se o příčné konstrukční prvky z profilu.

Jak vytvořit rám

Sádrokarton je zpravidla upevněn na strop nebo stěnu. Pokud vytvoříte skříň ze sádrokartonu s vlastními rukama, obvykle použijete celou dostupnou výšku místnosti. Proto musíte nejprve připravit povrch stěn a stropů, aby byly fixovány prvky vyříznuté z GCR. Vodící profil je upevněn ke stěnám a stropům pomocí hmoždinek. Pokud není povrch stěny z kamene, ale ze dřeva, můžete použít samořezné šrouby pro upevnění. Poté jsou ve vzdálenosti 500 mm od sebe zavěšeny. Jsou připevněny ke svislému profilu. Vodorovné prvky rámu poskytují dodatečnou tuhost celé konstrukce. Jsou spojeny s profilovým stojanem se speciálními spojovacími prvky, které se obyčejně nazývají kraby. Ve fázi rámové konstrukce je profil upevněn na regály, krabice, pokud se rozhodnete, že i oni budou suchá zeď.

Kovové profily slouží jako rám pro skříň ze sádrokartonu

Rám pro sádrokartonovou desku je sestaven z kovových profilů

Na místech, kde je profil položen na podlaze, je nutné připojit speciální pásku pro pohlcování nárazů. Tím je zajištěno, že vibrace z podlahy nejsou přenášeny na konstrukční prvky skříně.

Pokud chcete vyrobit vestavěnou skříň ze sádrokartonu s podsvícením, je nutné zajistit následné umístění drátů a svítidel i ve fázi výroby. Otvory pro svítidla jsou vyrobeny nožem ručně nebo pomocí pily. Kromě toho musíte připevnit všechny vodítka a závěsy pro dveře, pokud plánujete skříň s posuvnými dveřmi ze sádrokartonu.

Technologie opláštění skeletu

Je to velmi jednoduché. Pro práci potřebujete samorezné šrouby pro kov 25 mm dlouhé. Měly by být přišroubovány každých 200 mm tak, aby víčko proniklo do materiálu maximálně 1 mm. Sádrové desky mohou být namontovány pouze zvenku, ale mohou být také namontovány na vnitřní straně skříně. Typicky se používají desky o tloušťce 12 mm. Pokud je však skříňka určena pro těžké předměty, můžete mít silnější listy. K okrajům byly rovnoměrné, zacházejí s hoblovou rovinou.

Upevnění sádrokartonu k rámu musí být spolehlivé

Při omítání kostry pomocí sádrokartonu je nutné sledovat spolehlivost a pevnost upevnění

Přesné měření délky listu může být provedeno letem. Získejte přímku, kterou je třeba provést nůžem na začátku a na konci místa pro řezání. List nechte na okraji stolu tak, aby vykreslená čára nepatrně vyčnívala za okrajem. Mírně narazíte na vyčnívající hranu dlaní ruky. List by se měl zlomit podél zamýšlené čáry. Papír lze řezat papírovým nožem.

Při výrobě skříňky vyrobené ze sádrokartonu můžete předvést fantazii

Vytvoření skříně ze sádrokartonu je zajímavý a tvůrčí proces

Šitím rámů položte spáry uprostřed vertikálního profilu a po omítnutí povrchu budou téměř neviditelné.

Pro výrobu skříní ze sádrokartonu s rovnými úhly použijte kovový roh, mřížkovou omítku nebo zpevňující papír. Takže rohy budou chráněny před ničením.

Sádrokartonové skříně se vyznačují velkou rozmanitostí tvarů a variant

Rám skříně ze sádrokartonu může být jakýkoli, dokonce i nejvíce bizarní, tvar

Jak vypadá tvůj sádrokarton

Výsledkem může být, že konečný produkt může vypadat jinak. Nejjednodušší skříň je skříňka ze sádrokartonu s otevřenými policemi. V tomto případě, po obložení kostry, povrch shpaklyuetsya, malované nebo lepené samolepicí tapety. Skříň je připravená. V kuchyni se hodí pro ukládání jídel, sypkých produktů, polotovarů na zimu. Skříň bude nejen místem pro ukládání něčeho, ale i plnohodnotným dekorem. Koupit krásné kontejner pro sypké produkty a přípravky, nebo kravatu na kryty plechovky světlé kousky tkáně (například stejný, z nichž zesítěného vaše kuchyňské utěrky nebo závěsy). Ukazuje se krásné, originální a velmi levné.

Skříňka ze sádrokartonu nemá žádné nedostatky, je pohodlná a kompaktní

Skříň sádrokartonového prostoru je praktická, praktická a harmonicky se hodí do jakéhokoliv interiéru

Chcete udělat skříň ze sádrokartonu? Technologie je stejná, ale mějte na paměti, že hloubka konstrukce by měla být nejméně 0,6 m. Dveře se vkládají do drážky, když jsou všechny švy již utěsněny.

Vestavěný skříň ze sádrokartonu – pohodlný a levný nábytek. Pokud se nachází v kuchyni, je lepší použít sádrokarton odolný proti vlhkosti. Skříňky jsou připevněny ke stěnám místnosti, navíc, zadní stěna nemusí být sádrokarton, ale stěna vašeho pokoje nebo kuchyně. A to je úspora materiálu a tedy i vaše peníze.

Veškeré kuchyňské doplňky v objednávce budou umístěny v kuchyňské skříni ze sádrokartonu

Skříňka ze sádrokartonu v kuchyni umožní umístit veškeré kuchyňské vybavení

Povrchová úprava je standardní, stejně jako při práci s povrchy sádrové desky. Shpaklyuete dokončené složení všech nepravidelností a úhlů, utřete povrchový tmel. Mimochodem, police, které jsou namontovány ve skříni sádrokartonu mohou být vyrobeny z dřevotřísky a pevně na stěnách skříní s použitím spojovací materiál pro nábytek. Používáte-li tyto police, je třeba před jejich instalací namalovat celou skříň.

Foto nápady pro návrh sádrokartonových skříní

V prostorné šatně můžete umístit všechny věci - a to jak nezbytné, tak zbytečné

Další verze skříně s posuvnými dveřmi – praktické řešení problému přebytečných věcí

Interiér obývacího pokoje je ideální pro sádrokartonovou skříňku s otevřenými policemi a podsvícením

Skříň s otevřenými policemi a originálním designem osvětlení bude skutečnou výzdobou pro každý obývací pokoj

Osvětlení v kuchyňské skříni hraje nejen dekorativní, ale i praktickou roli

Kuchyňská skříň ze sádrokartonu s podsvícením vypadá působivěji

Sádrokarton je plastový materiál, takže linky skříně mohou být zcela originální

Plastičnost sádrokartonu umožňuje experimentovat s tvary a řadami skříně

Neobvyklý design a jasné osvětlení - hlavní dekorativní prvky této vestavěné skříně

Tato vestavěná sádrokartonová deska vypadá velmi působivě díky odvážnému designovému řešení a jasnému podsvícení

decor

Leave a commentiphonevideorecorder.com
mgcool.cc
deadmansbones.net
fearlesslycreativemammas.com
thefunky-monkey.com
openssi.org