Virtuvės su MDF fasadais – 10 patarimų pirkėjui – banking-on-green.com

Virtuvės su MDF fasadais – 10 patarimų pirkėjui

virtuvės dizainas iš MDF

Baldų dizainas ir galutinė kaina daugiausia priklauso nuo fasadų. Todėl, renkantis naują virtuvę salone, pirmas dalykas, į kurį reikia atkreipti dėmesį, yra durys ir tik tada rėmas, pripildymas, jungiamosios detalės ir tt

Tiems, kurie planuoja įsigyti naują virtuvės MDF, mes parengėme 10 pagrindinių patarimų, kaip jį pasirinkti, ir nedidelį realių nuotraukų pasirinkimą, kuris padės jums naršyti.

Truputė teorija apie medžiagą

 • MDF (MDF) santrumpa – reiškia vidutinio tankio medienos plaušų plokštę, o vertimu reiškia “vidutinio tankio medienos plaušo plokštes”. Trumpai tariant, MDF yra medžiaga iš suspausto medžio drožlių, “surišto” dervomis.

Nustatyti su fasadais, pagaminti iš akrilo MDF ant viršutinio ir faneruoto MDF dugne

 • MDF virtuvės tinkamiau vadinamos “virtuvės su MDF fasadais”, nes jos rėmas, lentynos ir sienos dažniausiai pagamintos iš laminuotojo medžio drožlių plokštės ir rečiau – iš faneros ir MDF;

Koks MDF yra geresnis nei medžio drožlių plokštės ir medienos?

 • Apdailos ir dizaino kintamumas (palyginus su DSP). MDF pagrindas gali būti: dažytos, emaliuotos (matinės / blizgios emalės), padengtos plastikine plėvele, fanera, patina (pavaizduota žemiau) ir gali būti išgaubtos / išgaubtos formos ir frezavimo;

Virtuvė pagaminta iš MDF modernaus ir klasikinio stiliaus

MDF virtuvė klasikiniu stiliumi

 • Didesnis dėvėjimas, atsparumas šilumai ir drėgmei, tolerancija išorinėms įtakoms. Mediniai fasadai gali būti subraižyti, įtrūkę, įtrūkę, o medžio drožlių durelėse esančios tvirtinimo detalės yra “sprostos”;
 • Pigiau nei medis.

Kokie MDF fasadai blogesni nei mediniai ir “medžio drožlių plokštės”?

 • MDF kainuoja daugiau medienos drožlių plokštės ir sveria daugiau, todėl retai jas sudaro;
 • MDF yra mažiau kilnus ir patvarus. Medis laimėjo ekologiškumu, ilgesnė “laikosi” tvirtinimo detalių ir yra atstatomas.

MDF virtuvių eksploatavimo trukmė yra vidutiniškai 10 metų ir daugiau rūpestingai eksploatuojama.

10 patarimų pirkėjui

 1. Rutulys – tai silpniausia MDF fasadų vieta ir pagrindinis virtuvės kokybės indikatorius. Jei jūsų ilgaamžiškumas jums svarbus, pasirinkite fasadą aliuminio profiliu arba ABS kraštinę (1,2-1,5 mm). Aukščiausios klasės baldai turėtų būti apdailinami faneru arba mediniu kraštu, o blogiausias pasirinkimas – fasadai su melamino briaunomis.
 2. Komplektas su tiesiais fasadais, esančiais vienoje eilutėje, kainuoja mažiau nei kampą su apvalintais fasadais 10-15%. Virtuvės dizaino pavyzdys su lenktomis fasadomis parodytas žemiau esančioje nuotraukoje (slinkite dešinėn).
 • Nustatyti su išlenktais fasadais, pagaminti iš emaliuoto MDF
 • Nustatyti su išlenktais fasadais, pagaminti iš emaliuoto MDF
 • Nustatyti su išlenktais fasadais, pagaminti iš emaliuoto MDF
 • Nustatyti su išlenktais fasadais, pagaminti iš emaliuoto MDF
 • Nustatyti su išlenktais fasadais, pagaminti iš emaliuoto MDF
 1. Pirkdami rinkinį, paklauskite pardavėjo, kokio dydžio emisija yra MDF, ir paprašykite sertifikatų. Atminkite, kad E1 klasės medžiaga yra ekologiškesnė ir kokybiškesnė, tačiau MDF E2 klasė išskiria formaldehidą (atviroje formoje) ir uždraudžiama gaminti vaikų baldus.
 2. Parduotuvėse labiausiai tikėtina, kad fasadai su blizgiu apdaila, kuris pasiekiamas trimis būdais:
 • MDF plokštelės dažymas kelių spalvų emaliu. Emaliuojami fasadai MDF – brangiausias (kartais brangesnis nei virtuvė iš masyvo), nes labai termiškai, dėvėti ir atsparus drėgmei, ilgaamžiai ir gali būti atkuriami;
 • MDF virtuvė su emaliuotu fasadu
 • MDF virtuvė su emaliuotu fasadu
 • padengtas akrilo plastikais. Minusas – jautrumas įbrėžimams, bet tuo pačiu metu jie yra lengvai atsparūs poliravimui;

Virtuvės MDF su akrilo blizgus danga

 • Didelio blizgumo PVC plėvelė. Tai yra pats pigiausias pasirinkimas, tačiau daugiau nei kiti deformuojasi nuo drėgmės ir mechaninių įtakų.

Virtuvės MDF blizgioje PVC plėvele

Beje, populiariausios glotnios MDF virtuvės – šviesos atspalviai: balta, belyška, grietinė.

 1. MDF fasadai, iš visų pusių išklinta fanera (plonasluoksnės storis 0,2-1 mm), išoriškai nesiskiriančios nuo medienos plokščių, bet labiau prieinamos. Tuo pačiu metu jie yra labiau atsparūs drėgmei ir drėgmei, tačiau jų paviršius taip pat reikalauja kruopštaus apdorojimo. Šis derinys gali būti vadinamas vienu iš optimaliausių. Žemiau esančioje nuotraukoje yra virtuvės su žemesniais fasadais pavyzdys, dažytos emaliu ir viršuje – su faneros apdaila.
 • Virtuvė iš MDF su apdailos emaliu blizgiu ir faneruosiu
  Virtuvė iš MDF su apdailos emaliu blizgiu ir faneruosiu
 • Virtuvė iš MDF su apdailos emaliu blizgiu ir faneruosiu
  Virtuvė iš MDF su apdailos emaliu blizgiu ir faneruosiu
 1. “Vidutinės” fasadų kategorijoje yra du pasirinkimai:
 • MDF produktai padengti popieriniu laminuotu plastiku – yra šiek tiek brangesni nei kino fasadai, bet taip pat yra aukštesnės kokybės, daugiau drėgmės ir atsparumo karščiui;
 • Fasadai su dengta popierine laminuota plastiku
  Fasadai su dengta popierine laminuota plastiku
 • Fasadai su dengta popierine laminuota plastiku
  Fasadai su dengta popierine laminuota plastiku
 • MDF gaminiai iš PVC plėvelės – šiek tiek prarasite pirmojo varianto našumo charakteristikas, tačiau jie yra šiek tiek pigesni ir suteikia daugiau galimybių apdailai ir dizainui. Pavyzdžiui, galite pasirinkti klasikinius fasadus su frezavimo būdu. Minusas – baiminasi dėl aukštų temperatūrų, pavyzdžiui, ilgalaikio garų susidarymo iš virimo virdulio.

Virtuvė klasikiniu stiliumi su MDF fasadais

 1. Ir pagaliau, pats pigiausias variantas yra MDF fasadai su popieriaus dervos plėvele (nuotrauka žemiau). Tokios virtuvės palaipsniui praranda paklausą ir palieka rinką dėl labai žemos kokybės – danga greitai susitraukia ir išsipučia su vandeniu, tačiau su laikinojo ar kotedžo virtuvės vaidmeniu tokie rinkiniai puikiai susidoros.

Virtuvė su MDF fasadais su popieriaus derva

 1. Turėkite omenyje, kad nors MDF laikomas viduriniosios klasės medžiaga, fasado kaina daugiausia priklauso nuo apdailos ypatumų. Taigi MDF plokštės su metaliniu poveikiu, perlai, chameleonas ir tt yra brangesni nei natūralūs mediniai fasadai.
 2. Nurodydami rinkinį, prašome nurodyti, ar įmonė įsipareigoja gaminti nestandartinių dydžių fasadas arba prieinami tik standartiniai formatai (dažniausiai 30, 45, 60 ir 90 cm pločio).
 3. Ir dabar šiek tiek apie gamintojus. Kokybiškus Rusijos gaminių fasadus siūlo gerai žinomi prekių ženklai “Maria”, “Kitchen Courtyard”, “Call”, “Elt” ir “Atlas-Lux”. Beje, dauguma profesionalių dizainerių dirba su šiomis kompanijomis. Europos gaminių fasadai yra žymiai brangesni, be to, dėl to, kad jie yra labai populiarūs. Bet mes privalome juos suteikti – ne tik fasadų ir jų dangų kokybė, bet ir labai geros medienos drožlių plokštės skeletonai. Atkreipkite dėmesį į virtuvės prekių ženklus: Italijos Aster Cucine, Scavolini, Pedini, Snaidero ir kt. (Mėgėjams). klasikinės virtuvės), Čekijos Hanak (geros kokybės ir santykinai prieinamos kainos), vokiečių ALNO (tiems, kurie ieško fasadų su fotografija ir neįprastais efektais) ir Nolte Kuchen (garsėja moderniomis virtuvėmis).

Virtuvė su MDF fasadais

Virtuvė su MDF fasadais

Virtuvė su MDF fasadais

decor

Leave a commentiphonevideorecorder.com
mgcool.cc
deadmansbones.net
fearlesslycreativemammas.com
thefunky-monkey.com
openssi.org