Virtuvės lininiai užuolaidos: idėjos ir lininių užuolaidų naudojimas įvairiuose interjero stiliuose – banking-on-green.com

Virtuvės lininiai užuolaidos: idėjos ir lininių užuolaidų naudojimas įvairiuose interjero stiliuose

Virtuvės lininiai užuolaidos: idėjos ir lininių užuolaidų naudojimas įvairiuose interjero stiliuose

Buvo laikoma, kad lino audiniai būdingi kaimo naudojimui, o tai nereikalauja pernelyg elegantiškos ir malonios formos. Tačiau dėl aplinkai nekenksmingų medžiagų mados atsirado tai, kad gražūs, šiek tiek grubiai užuolaidos šiandien yra paklausūs tiek miesto apartamentuose, tiek kaimo kotedžuose. Prabangios nuotraukos su lino užuolaidomis interjere mirksi blizgančioje žurnaluose, o dizaineriai, turintys visame pasaulyje pavadintą, skiria visas lino audinių kolekcijas.

Pasirinkite užuolaidų skalbinius audinius

Langų angų apdaila virtuvėje yra ne mažiau svarbi nei baldų pirkimas ar sienų dekoravimas. Jei pasirinkote natūralų lino kaip pagrindinį audinių siuvimo užuolaidų audinį, jums reikės informacijos apie jo rūšis.

užuolaidos

Prabangus kombinuotas vasaros paketas

Per šimtus metų dešimtys skirtingų tipų medžiagų buvo išmokytos iš natūralių žaliavų, iš kurių dažniausiai yra šie:

 • tentas;
 • drobė;
 • indas;
 • drobė;
 • drobė;
 • Damaskas;
 • baptistai ir kiti.

Ne visi pirmiau minėti tekstilės tipai yra tinkami tradicinio žvilgsnio virtuvėje lininių užuolaidų siuvimui, tačiau įvairūs interjero stiliai leidžia naudoti beveik visus nurodytus pavyzdžius.

pamušalas

Paprasto drobės puošmena su nėriniais nertais

Galbūt labiausiai tinka kamerinis, nes itin pluoštas ir minkšta tekstūra nėra skirti virtuvėje. Tai tinkama parinktis apatiniams ir vaikų apatiniams, marškinėlių, palaidinukų siuvimui. Priešingai, Damaskas, kurį galima lengvai atpažinti pagal savo būdingą ornamentą, dažnai naudojamas langų drabužiams, staltiesėms ir servetėlėms, baldams apmušti.

siuvinėjimo modelis

Automatinio siuvinėjimo pavyzdys pilku fonu

Dizaineriai, ieškodami naujų idėjų, išmoko sumaniai naudoti neapdorotus audinius – audeklas, drobė, drobė. Šie audiniai yra praktiški, puikiai atsispirti didelės drėgmės, aukštos temperatūros, saulės spindulių poveikiui. Jie gali atlaikyti nuolatinį valymą be problemų, jie deformuojasi ir neapsimoka (po specialaus apdorojimo) net iš mašininio plovimo.

Pasirinkdami medžiagą savo paties projekto įgyvendinimui, įsitikinkite, kad ji atitinka bendrą koncepciją. Galima aiškiai pasakyti, kad gana sunku siuvinėti užuolaidas rokoko, baroko ar šiuolaikinio lino audeklo stiliumi, bet šalies, minimalizmo, ekologijos yra ideali.

Argumentai “už” ir “prieš” lino audiniams

Kai kurios namų šeimininkės kruopščiai kreipiasi į užuolaidų pasirinkimą nuo linų iki virtuvės, nes jie mažai žino apie patį audinį ir apie jo rūpinimąsi. Tačiau tie, kurie jau seniai dekoravo interjerą gražiais aksesuarais, pagaminti iš klojinių ar damasko, sunku atsisakyti malonumo ir toliau naudoti šio nuostabaus tekstilės gaminius.

tekstilė

Virtuvės tekstilė – kuklus gamtos žavesys

Ypatingas požiūris į užuolaidas iš lino audinio atsirado dėl šių privalumų:

 • saugumas ir aplinkos švarumas – natūralaus pluošto šluostė nesukelia alergijos, todėl rekomenduojama dekoruoti langus butuose, kur gyvena vaikai ir suaugusieji su susilpnėjusiu imunitetu;
 • audimo įvairovė – įprasta siūlų sriegio linija, priklausomai nuo pluošto storio ir minkštumo, gali būti tanki ir laisvi, sklandžiai ir tekstūruojama;
 • didelis atsparumas nusidėvėjimui – tinklas nepakeis formos ir netaps mažėjęs net po daugelio plovimų, taip pat naudojant balinimo arba dažiklį;
 • higroskopiškumas – produktai greitai sugeria drėgmę, bet greitai išdžiūvo.

Natūrali medžiaga nesaugo statinės elektros energijos, o tai puiki kokybė namų apyvokos reikmenims.

užuolaidos

Lininiai užuolaidų komplektai, staltiesės, kėdės dangčiai

Vienas iš privalumų yra spalva – natūrali, nuo gilios tamsiai pilkos iki šviesiai rusvos. Kai kurios audinio rūšys turi natūralų atspalvį, kuris netenka ir nepanleidžia plovimo metu. Kituose vyksta balinimo ar dažymo procedūra, po kurios jie praranda savo natūralią spalvą, bet tampa švelni pasteliniai atspalviai, rečiau – sniego baltos ar šviesios.

audinys

Natūralūs audinio atspalviai

Virtuvės užuolaidų, pagamintų iš lino, trūkumai yra stiprus gniuždymas, tačiau ši kokybė netrukdo jums atrodyti kaip trumpas užuolaidas ar ilgas užuolaidas grakščiai ir tvarkingai. Antrasis trūkumas yra susijęs su produktų kaina, tačiau aukštos kokybės virtuvės komplektas kainuoja ilgą tarnavimo laiką.

Virtuvės užuolaidų tipai

Suprasdamas audinio savybes, reikia nustatyti modelio pasirinkimą. Kaip žinote, trumpesni užuolaidos tinka virtuvėje, be sultingų tomų ir sudėtingų dizaino sprendimų. Užuolaidos grindyse – ne praktinės, nes valymas kambario maisto ruošimui yra daug dažniau nei kitose patalpose.

juosta

Ornamentas iš kontrastingų papuošalų ir nėrinių juostelių derinio

Puiki galimybė paslėpti interjerą – romėnų žaliuzės. Vienviečiai arba nedideli modeliai puikiai suderinami su įmontuotais baldais ir moderniomis technologijomis. Dizainas yra toks, kad išvalytas audinys yra ištemptas, neuždenomas ir visada atrodo šviežias. Surinkimo metu medžiaga renkama dideliais laisvaisiais raukšlėmis, kurios nesudaro mėsos.

užuolaidos

Romos aklas su atspausdintu rašalu

Sveikiname miniatiūrinės “močiutės” užuolaidos, kurios vienodai gali būti matomos Rusijos namuose ir kažkur Edinburio rajone. Trumpi pusiau langų puošimai, puošti raišteliais, nėriniai ir austi rinkiniai, yra sriegiuojami tiesiai į karnizą arba fiksuojami kilpų pagalba. Juos apibūdina mažo gėlių, žirnių ar naruto modelis.

užuolaidos

Tradicinis raudonos ir baltos derinys

Maži užuolaidos gali būti siuvami patys, dekoruojant monofoninių pleistrų kraštus su apsiaustymu, siuvinėjimu ar rankiniu mezgimu.

Stilingoji įvairovė: dizaino idėjų bankas

Apsvarstykite keletą įdomių dizaino sprendimų, kurie bus naudingi virtuvės langų dekoravimui. Kaip originalių idėjų praktinio įgyvendinimo iliustracijų siūlome gražias patalynės nuotraukas, parinktas pagal stilių.

užuolaidos

Paprasto karnizo išpjovos užuolaidos bus pritaikytos šalies stiliaus interjerui

Šilta ir jauki šalis

Lininiai tekstilės gaminiai skirti natūralioms medžiagoms, todėl tinkamas dekoruoti interjeras kaimiškas stilius. Pilka natūralaus atspalvio medžiaga puikiai derinama su medinėmis sienomis ir baldais, priedais iš molio ir beržo žievės.

užuolaidos

Kaimo namelio interjero derinys

Kaip minėta pirmiau, viena iš geriausių variantų yra trumpos užuolaidos, papuoštos įvairiu dekoru. Rinka pateikia daug įdomių audinių, tiek vienviečiai, tiek spalvingi. Tradiciškai populiari yra floristinė tema, kurioje harmoningai derinama kukliai apdaila – nėriniai beika, kontrastingi lankai, rankų ar mašinų siuvinėjimas.

užuolaidos

Virtuvės užuolaidų, pagamintų iš linų, pavyzdžiai miesto apartamentuose ar vila

Kad išlaikytumėte natūralią šviesą, naudokite ploną balintą skudurėlį: jis neužtrūksta dienos šviesos ir neišdegėja esant nuolatinei saulės šviesos įtakai. Atgaivinti nepretenzingas sniego baltumo pjaustymas gali būti lengvas nėrinių ar spalvotas siuvinėjimas.

lino užuolaidos

Balta lino užuolaidos su išsiuvinėjamais kirtikliais

Vietoj to, kad plona sklandžiai medžiaga, galite naudoti kietą, laisvą audinį, panašų į keptuvę. Sumažinti tyčinį grubumą nėra sunku: tiesiog pridėti šiek tiek ryškios apdailos.

atspalvis

Lino užuolaidą puošia ryškios keteros kilpos ir lankai

Vienas iš trumpalaikių lininių užuolaidų privalumų virtuvėje yra paprastas siuvimo būdas. Jei esate nepatenkintas pirkimo galimybe, visada galite sukurti savo išskirtinį modelį.

Skandinaviškas minimalizmas

Skandinaviško stiliaus virtuvinių užuolaidų savybės yra paprastumas, supjaustytos, šviesios spalvos, aplinkai nekenksmingos medžiagos, todėl baltos lininės tekstilės medžiagos puikiai tinka. Šalyse, kuriose trūksta saulės spindulių, laukiamos lakoniškos formos užuolaidos, dauguma lango lieka laisvos.

lino užuolaidos

Lengvosios lininės užuolaidos ant metalinio skersinio

Vienas iš mėgstamiausių interjero spalvų yra baltos spalvos, dažnai visa aplinka paimta sniego baltame tamsoje: tapetai, baldų fasadai, audinių reikmenys, indai. Nenuostabu, kad langai dekoruoti šviesiai permatomomis užuolaidomis iš geriausių balintų linų.

užuolaidos

Tradicinis virtuvės komplektas iš linų: dviejų porų užuolaidų ir lakoniškos lambrequin

Norėdami atgaivinti monotonišką padėtį, yra keletas paprastų sprendimų, kurių paprasčiausias yra ryškių atspalvių – obuolių, apelsinų, turkio. Ryškus interjeras gali būti malonesnis ir šiltas, naudojant kombinuotas romėnų užuolaidas, kurio spalvos dalis pakartoja baldų komplektą.

atspalvis

Romaninės užuolaidos iš lino, skirtos kėdžių ir sienų apmušimo spalvoms

Renkantis drobę, išskyrus sniego baltą, galite naudoti bet kokį šviesos atspalvį: pieną, vanilę, perlą, vilnos ar dramblio kaulo spalvą.

Ryški Viduržemio jūros tema

Švieži jūros stilius traukia ryškius gamtos atspalvius ir paprastą liniją. Dėl Viduržemio jūros interjero būdingas paprastumas, natūralios spalvos, daug mėlynos, mėlynos ir turkio. Tvirtos ar lengvos lininės audeklos pjaustymas – tai viskas, kas reikalinga jūrinio stiliaus lango atidarymui.

virtuvė

Interjeras dangaus baltos spalvos tonais

Gyvenimas pietinėje pakrantėje ar salose yra neatskiriamai susijęs su jūra, todėl interjere turėtų būti tradicinių jūrų reikmenų – kriauklių, burlaivių vaizdų, plataus ir siauros juostelės. Romaniniai užuolaidos arba lininės žaliuzės, pagamintos iš lino, mėlynos ir mėlynos spalvos, yra puikus pasirinkimas praktiniam interjerui.

užuolaidos

Tankios lininės audinio riedėjimo žaliuzės

Jūros tema neprieštarauja šiuolaikinėms tendencijoms. Giliai jūros bangos spalva, kurioje dažomi blizgus fasadai arba stalas, gali būti kartojamos užuolaidų konstrukcijoje.

užuolaidos

Stilingas smėlio ir tamsaus turkio mišinys

Kaip užuolaidų, pagamintų iš lino, dekoro, naudokite minkštas mėlynas nėriniai, mėlynos satino juostelės, siuvinėtos storos akvamarino siūlai.

Sunny Provanso žavesys

Rafinuoti prancūziški baldai puikiai tinka dekoruoti miesto apartamentus. Provanso šalis, iš tiesų kaimo stilius, vis dar turi principines savybes, kurios ją išskiria, pavyzdžiui, nuo kaimiškumo. Elegantiškos linijos ir švelnus atspalviai išlygina žalios formos, būdingas kaimo interjerui.

lino užuolaidos

Lengvi lininiai užuolaidos su išspausdintu gėlių raštu

Langų užuolaidos turėtų būti ribotos ilgio ir diskretiškai dekoruoti. Galite naudoti nėrinius, pūkus, kraštus, bet labai subtiliai. Jei drobė turi ryškią ar sudėtingą ornamentą, geriau vengti papildomos apdailos. Su sąmoningai neapdorota, neapdorota tekstūra, balta sniego užuolaidos iš lino su siuvinėjimu ar nėrimu yra gerai sujungtos, pabrėžiant natūralaus apmušimo prigimtį.

vyriai ant vyriai

Elegantiškos užuolaidos ant vyrių

Trumpoms užuolaidoms-lino kavinei būdingas kuklus apdaila – paprastas apsiaustas arba gėlių apvadas. Spalvų skalė orientuota į natūralius atspalvius, todėl dominuoja žalia, mėlyna, turkio spalva, smėlio spalvos smiltainis.

užuolaidos

Minkštas kremo ir žolelių atspalvių derinys

Virtuvės paklodės interjere užuolaidos turėtų atrodyti harmoningai ir nepakartojamos, švelniai pabrėžiant bendrą sudėtį.

Ekologinio stiliaus natūralumas ir paprastumas

Mus supa sintetika ir polimerai, kuriems būdingas abejotinas sveikatos saugumas. Štai kodėl ekologinis stilius tampa vis populiaresnis, remiantis natūralių medžiagų – medžio, keramikos, linų, medvilnės – naudojimu. Užuolaidos, pagamintos iš natūralių audinių, yra vienas iš interjero dizaino ekologinės krypties dekoratyvinių elementų.

virtuvė

Šiuolaikinė ekologinio stiliaus virtuvė

Miesto virtuvių aplinka netrukdo naudoti natūralaus tekstilės, priešingai, paprastos natūralios pilkos spalvos užuolaidos harmoningai tinka minimalistiniam pramoniniam interjeru. Jei kambario matmenys leidžia, galite naudoti didelio masto drabužius, o ne trumpus užuolaidos.

užuolaidos iš lino

Stačiakampės užuolaidos iš lino su kirtikliais, pritvirtintos prie užuolaidų juostos

Tvirtuose 5 metrų pločio kambariuose šoninės atramos atrodo netinkamos, todėl geriau pasiruošti lakoniškoms užuolaidoms lango dekorui. Ryški nacionalinio stiliaus arba siauros nėrinės apvažiavimas aplink perimetrą gali visiškai paversti kuklų daiktą.

atspalvis

Trumpas užuolaidas su raudonais siuvinėjimais

Dailiojo klasikinio interjero dekoravimui tinka tiesios užuolaidos iš linų ant kilpų. Pilkų ir baltos spalvos, subtilus nėrinių juostų derinys, raudonos spalvos šviesos spindesys puikiai atrodys.

užuolaidos

Galimybė pritvirtinti klasikinį modelį su nėrinių dekoru

Ekologinio stiliaus virtuvės dekoravimo procese pageidautina išvengti ryškių akcentų ir sudėtingų kompozicijų.

Lino audinio priežiūros paslaptys

Gražios natūralios medžiagos užuolaidos truks ilgiau, jei laikysite griežtų taisyklių, kaip rūpintis jais.

nėrinių rėmas

Prabangus nėrinių rėmas

Keletas svarbių dalykų apie skalbimą:

 • skalbiniai geriau toleruoja rankinį ar subtilų plovimą mašina;
 • rankoms plovinti, naudokite skalbimo muilą arba miltelius su nedideliu muilo putų kiekiu, idealiu atveju – specialiais plovikliais;
 • Laikykitės optimalaus temperatūros režimo – 30-40 ° C;
 • Skalbimo mašinoje išjunkite sukimosi funkciją.

Mažas raktas tiems, kurie nori papuošti namą savo rankomis. Prieš pjovimą nuplaukite audinį taip, kad jis pradinį susitrauktų. Tai padės tinkamai apskaičiuoti matmenis ir išlaikyti pageidaujamą produktų formą.

linas

Lino daiktus reikia nuplauti atskirai nuo kitų

Yra keletas sluoksnių užuolaidų lyginimo būdų: slenksčio sluoksnyje paliekamas drėgnas patalpos, toliau tepant, lyginti drėgnu skudurėliu, purkšti. Bet kokia tinka išlaikyti tobulą išvaizdą.

Atkreipkite dėmesį, kad elitinės klasės reikmenims paprastai būdingos išsamios priežiūros instrukcijos.

Vaizdo įrašas: lino užuolaidos interjere

Kelios rekomendacijos lininių užuolaidų parinkimui ir pritaikymui:

Vaizdo serijos su įvairiais virtuvės modeliais:

Patarimai dizaineris – virtuvės audinio pasirinkimas:

Lininiai užuolaidos yra ne tik gražus ir funkcionalus langų apdaila, bet ir nuolatinis virtuvės gaivumo, švarumo ir komforto jausmas. Įvairių tipų ir dizaino idėjos padės jums pasirinkti ar sukurti puikų modelį, patyrę savo mėgstamą stilių.

decor

Leave a commentiphonevideorecorder.com
mgcool.cc
deadmansbones.net
fearlesslycreativemammas.com
thefunky-monkey.com
openssi.org