Nuotrauka virtuvės interjere – vadovas į svetainę KitchenDecorium.ru – banking-on-green.com

Nuotrauka virtuvės interjere – vadovas į svetainę KitchenDecorium.ru

virtuvių nuotrauka interjere - svetainės vadovas

Tiems, kurie ieško idėjų dizainui savo virtuvėje, KicthenDecorium.ru nuolat papildo įkvepiančią nuotrauką.

  • Kiekviename virtuvės dizaino ir dekoro straipsnyje rasite nuo 50 iki 150 modernių interjero nuotraukų.
  • Mes stengiamės, kad visos iliustracijos būtų tikrai modernios ir aktualios, todėl didžioji dalis nuotraukų kolekcijų yra 2010-2015 m. Vaizdai.
  • Mūsų tinklalapyje straipsniai iliustruoti gana skirtingai. Daugelį projektų atlieka profesionalūs dizaineriai, tačiau dauguma jų yra realios mėgėjų virtuvių nuotraukos. Viena nuotraukų galerijos dalis sudaryta iš užsienio dizaino pavyzdžių, o kita – iš Rusijos ir NVS šalių.
  • Mes nepatinka apsiriboti tik brangių baldais interjero pavyzdžiais ir atvirkščiai, tik demokratiniais. Daugelyje nuotraukų galėsite pastebėti Ikea dizainerių baldų ir baldų.
  • Mes orientuojamės į skirtingų dydžių virtuves – mažas (nuo 5 iki 12 kv. M.), Vidutinis (nuo 12 iki 20 kv.m.) ir didelis (nuo 20 kv. M ir daugiau).

Kad būtų lengviau naršyti, mes surinkome vadovas medžiagų svetainėje, kurioje galite rasti nuotraukų kolekciją ir padėti remonto, dizaino ir dekoro norimą temą.

Nekilnojamas mažų virtuvių nuotraukos

Jei gyvenate Chruščiovoje ar kitame tipiškame namuose, mes siūlome pažvelgti į skyrių, skirtą nedidelės virtuvės įrengimui. Čia rasite realias modernių virtuvių nuotraukas nuo 5 iki 12 kvadratinių metrų ir įvairių dizainerių gyvenimo paketų.

Mažos virtuvės - nuotrauka

Nekilnojamas fotografijos ir dizaino projektai iš kombinuotų virtuvių

Jei jau esate kartu virtuvė su gyvenamojo ploto, balkonas arba valgomasis ar tiesiog planuojate tai daryti, ir jei jūs gyvenate studio buto ar jūsų virtuvė yra erkeris, tada jūs turėtumėte pažvelgti šiame skyriuje.

Kombinuoti virtuviai - nuotrauka

Įvairių spalvų virtuvės

Pasirinkite ateities virtuvės spalvą arba ieškokite idėjų, kad atnaujintumėte įpročius interjeras? Tada mes kviečiame jus studijuoti spalvų derinimo, paruoštų spalvų schemų ir, žinoma, įvairių spalvų šiuolaikinių virtuvių nuotraukas – nuo baltos iki žalios.

Spalvotos virtuvės - nuotrauka

Tradicinių stilių virtuvės – elegantiškos, provencijos ir šalies

Šalies stilius iki 2015 m. Buvo beveik madingiausia dizaino kryptis. Šiame skyriuje rasite patarimų, kaip kurti Provanso, Viduržemio jūros ar provincijos Anglijos kampą paprasto miesto buto virtuvėje.

Virtuvės Provence stiliaus, shobi šoko ir šalies - nuotrauka

Ikea ir skandinaviško stiliaus interjeras

Šis skyrius dar nėra labai didelis, tačiau jis labai naudingas skandinaviško dizaino ir baldų mėgėjams. Čia rasite atitinkamus straipsnius apie mini revoliucija įvyko Ikea, kuri buvo atleidžiantis Factum skeletas serija (kuri yra pagaminta daugiau nei 20 metų!) 2015 m, ir pradėjo naują sistemą virtuvės rinkinių, vadinamas metodas. Jei norite pamatyti, kaip “Metodo” serijos naujovės atrodys interjere, tada jums čia.

Skandinaviško stiliaus ir Ikea interjere - nuotrauka

Apdaila ir remontas

Jei jūsų tikslas yra padaryti su virtuve arka arba nuspręsti papuošti prijuostė plytelėmis “stulpas”, apmąstyti, ką tapetai arba tapetai geriau tinka į vidų, rekomenduojama pažvelgti į skyrių su realiomis nuotraukomis, idėjomis ir patarimais apie pasirenkant apdailos medžiagas “Remontas”.

Remontas ir apdaila - nuotrauka

decor

Leave a commentiphonevideorecorder.com
mgcool.cc
deadmansbones.net
fearlesslycreativemammas.com
thefunky-monkey.com
openssi.org