Mes megzti užuolaidos virtuvei savo rankomis: schemos + nuotraukos interjere – banking-on-green.com

Mes megzti užuolaidos virtuvei savo rankomis: schemos + nuotraukos interjere

Mes megzti užuolaidos virtuvei savo rankomis: schemos + nuotraukos interjere

Virtuvės įranga yra begalinis procesas. Nuolat gimusios idėjos interjero tobulinimui ir naujų akcentų pritvirtinimui. Kai kuriuos dekoro elementus galima keisti sezono ir nuotaikos, pavyzdžiui, užuolaidų. Žinant, kaip susieti virtuvėje užuolaidos kablys rankas pakankamai rasti internete įdomią schemą sukurti atvirojo darbo užuolaidų rinkinys virtuvės langą ar duris. Sunkiausia dilema yra mezgimo būdų įvairovė. Ir rezultatas – langas ar durys, papuoštas unikalia užuolaidos.

Pasiruošimas mezgimui

Megztos užuolaidos yra sukurtos iš įvairių tipų verpalų ir dažnai eksperimentuojamos su medžiagomis. Auskarų modelis harmoningai papildo užuolaidas iš medvilninių audinių arba šilko. Idėja tinka pradedantiesiems amatininkams – verta pradėti nuo paprastos sienos. Prieš pradedant procesą kruopščiai pasiruošti. Priešingu atveju, jūs turite būti išsiblaškęs, įsigiję trūkstamus priedus.

Megzti servetėlės

Kurdami kūrybinius dekoro elementus, eikite megztuotos servetėlės

Patarimai, kaip pasirinkti medžiagą ir audinį mezgimui

Nėrimo siūlai gaminami iš natūralių ir sintetinių pluoštų. Dirbtinė antrosios kilmės priežastis nereiškia, kad jos yra prastesnės nei medvilnės ar linų analogai. Pasirinkimo turtas yra įspūdingas:

 • Medvilnė. Populiariausi yra smulkūs verpalai iš merserizuotos medvilnės – “Iris”. Dėl specialaus apdorojimo pluošto paviršius yra lygus, blizgus. Darbo metu verpalai nėra susukti ir nesuvokti. Spalvų schema apima daugybę tonų. Kokybiški pluoštai nėra jautrūs išliejimui, išdegimui ar spalvos pasikeitimui.
 • Linai Temos tekstūra nėra šilkmedis, spalvos yra daug spalvų, jei nėra jokių dirbtinių komponentų (poliesterio pluošto). Tačiau yra natūralių tonizmų apribojimų, o gatavi gaminiai turi išraiškingą tekstūrą. Trūkumai apima sunkumų lyginant.
 • Bambuko. Siūlai turi tas pačias savybes, kaip ir lino, su reikšmingu skirtumu – bambukas neuždengia ir lengvai išlygina. Tai visiškai hipoalerginis.
 • Akrilas. Verpalai yra šilkiniai, blizgūs, tolygiai nudažyti. Su juo lengva dirbti – praktiškai pašalinant sukimąsi ir įkandimą. Poravimas yra net lygus tankis, be iškraipymų. Spalvų gamyba yra begalinė ir priklauso nuo gamintojo galimybių. Akrilo siūlai laikomi universaliais – jie puikiai derina įvairius audinius. Vienintelis trūkumas – dirbtinumas, kuris gali nuliūdinti natūralių medžiagų šalininkus.
užuolaidos iš verpalų

Medvilnės siūlų gaminiai yra lengvi ir erdvūs

Atkreipkite dėmesį! Pirmą kartą susipažinę su mėginiu, imkite vieną sruogą, megzti mažą mėginį, nuplauti, išdžiovinti ir lyginti pagal etiketėje pateiktas instrukcijas. Po bandymų jie nusprendžia įsigyti reikalingą kiekį.

akrilas

Akrilas – tikras draugas mėgėjams ryškių akcentų virtuvėje

Spalvos ir modelio pasirinkimas

Bendrasis interjero stilius yra pagrindinis veiksnys, nuo kurio priklauso būsimų megztų užuolaidų išvaizda. Nacionalinės tradicijos dėka atsirado megztų užuolaidų ir kitų amatų, kaip “močiutės” paveldėjimo, suvokimas.

Ekologiškas ir natūralus nėrimo siūlas atrodo šalies, provanso ar klasikinio stiliaus. Tai nereiškia, kad šiuolaikinis dizainas nepriima megzti priedai.

Renkantis spalvą, jie seka savo pageidavimais ir suderina interjerą:

 • Laimėjusi parinktis yra balta. Atnaujina bendrą išvaizdą, tuo pačiu metu kambarys tampa elegantiškas ir jaukus.
 • Pagrindinis tonas virtuvėje. Interjerui suteikia išsamumo jausmą, harmoningai egzistuoja su anksčiau pasirinktais priedais ir dekoratyviniais elementais.
 • Kontrasto variantas. Šviesūs megzti užuolaidos pritraukia dėmesį ir tampa pagrindiniu elementu, kuris lemia stilių. Priklausomai nuo modelio ir modelio, jų įspūdį daro drąsus dizainas be kaimo motyvų.
gėlių arka

Rytinė gėlių arka grįžta į virtuvinę vasarą bet kuriuo metų laiku

Sunkiau nustatyti modelį. Patyręs mezgėjas gali lengvai prisiimti ilgų užuolaidų komplektą ant langų ir virtuvės durelių su papildomais priedais – lambrequin, elastinga juosta audinio laikymui.

ažūriniai kraštai

Aksarginiai apvadai iš pagrindinių audinių užuolaidų tonas – puiki idėja pradedantiesiems

Pradedančiųjų adatos moterys dažnai atlieka megztą sieną baigtinei uždangai kaip pirmąjį darbą arba megzti mažą užuolaidą, pavyzdžiui, pusę lango. Deimantinė nėrimo patirtis padeda nuspręsti dėl tolesnių planų ir ketinimų, moko jus apskaičiuoti stipriąsias ir įmanomas galimybes.

Tarp modelių yra:

 • Ilgos megztos užuolaidos ant langų ir vidinių angos;
 • trumpi trikotažiniai užuolaidos virtuvėms su šepečiais ir be jų;
 • megzti lambrekinai;
 • Užuolaidos pagal lango stiklo dydį arba atskiros juostos dalis;
 • megztos trikotažo ar pakraštys iš tekstilinių užuolaidų.
megzti užuolaidos

Mažas voras – stilingas akcentas virtuvės lango

pakraštyje

Ilgas kraštas sukuria saugumo jausmą iš išorinio pasaulio ir puikiai praleidžia dienos šviesą

Atkreipkite dėmesį! Prieš pradedant pagrindinį procesą, megzti mėginį, išmatuoti ilgį ir plotį, plauti ir lyginti pagal gamintojo rekomendacijas. Tada palyginkite pradinius ir galutinius parametrus. Priėmimas padeda nustatyti audinio susitraukimo lygį ir tiksliai apskaičiuoti megztų užuolaidų matmenis.

Užuolaidos modelių pasirinkimas

Tinkle ir specializuotuose žurnaluose pateikiamas labai daug modelių aprašymas. Galite sugalvoti savo istoriją ir susieti su unikaliais užuolaidomis. Pagrindinis kriterijus yra bendras virtuvės stilius. Sprendimai gali būti skirtingi:

 • Dekoratyvinis ornamentas. Universalus yra neprivalomas pasirinkimas, kuris harmoningai derina kompozicijos, elegancijos ir kūrybiškumo beprotybę. Abstrakčiai megzti modeliai, gražios širdys, gėlės ar etniniai motyvai yra vienodai patrauklūs.
 • Objekto užuolaidos. Savo meno kūriniai yra ideali vieta kurti jaukią atmosferą virtuvėje. Vaizdas gali būti monofoninis ar spalvotas, o megzti dalykai – nuo pora įdomių kačių iki nėrinių peizažų ant lango.
 • Šablonas apatinės užuolaidos. Puikus sprendimas trumpiems užuolaidams. Megzti šepečiai, augalų motyvai, vabzdžiai, šviesūs vorai, geometriniai figūros – yra daug variantų, o kiekvienas iš jų yra geras savaip.
 • Megzti auskarai su daugybe oro. Idealiai tinka langams, atsiveriantiems į šiaurę, – mažiau kliūčių dienos šviesai.
ilgas kraštas

Ornamentas ir ilgas kraštas – stilingas sprendimas mažai virtuvėje

megzta nuotrauka

Miškas virtuvėje bet kuriuo metų laiku – megztas vaizdas atrodo puikiai

oro užuolaidos

Šilumos langų oro užuolaidos

Atkreipkite dėmesį! Veiksmingai atrodykite megztus šepečius apatinėje trumpųjų arkinio tipo užuolaidų dalyje. Registratūra yra gera mažai virtuvėje. Masyvios užuolaidos paslėpia erdvę, trumpa – vizualiai didėja, o ilgas kraštas sukuria kompozicijos lengvumo ir išsamumo jausmą.

Verpalų kiekio apskaičiavimas

Vienas iš pagrindinių pasiruošimo nėrimui etapų yra sriegių skaičiavimas. Nesunku nusipirkti keletą papildomų sruogų, tačiau daug natūralių verpalų šiek tiek skiriasi. Taip pat svarbus ekonominis gyvybingumas.

Planuojant didelius projektus, pelningiau pirkti ne spintos, o spurgos. Būtinai atkreipkite dėmesį į tai, ar siūlai yra skirti rankiniam mezgimui nėrimo būdu arba tik mašina. Gamintojas paprastai nurodo, kiek verpalų viryklės reikia kas 100 gramų.

Ilgis svyruoja nuo 1500-1600 m iki 500-700. Plonesnis sriegis, tuo daugiau metrų grame. Tai atsispindi ženklinime etiketėje – baudos siūlai visada yra didesni už storą.

verpalai

Etiketė išsaugoma iki darbo pabaigos – tai rodo vertingą informaciją apie verpalus ir serijos numerį

Jei susuktos kelios temos, skaičius yra trupmeninis. Pavadinimas 8/2 yra iššifruotas taip: 8 storio verpalų (8 m grame), vardiklis 2 – verpalų skaičius. Megzti užuolaidos nėrimo dažniau naudokite verpalus viename sriegyje.

Norėdami supaprastinti skaičiavimus, atlikite tokius veiksmus:

 • padaryti nedidelį pavyzdį su tankiais ir subtiliais elementais arba užbaigtu fragmentu;
 • apskaičiuojamas mėginio plotas, o po to – bendras megzto produkto S kiekis;
 • ištirpinkite fragmentą ir išmatuokite siūlų ilgį;
 • sudaro proporciją, kai žinomi kiekiai yra mėginio S ir bendras plotas, verpalų ilgis, reikalingas kontroliniam vienetui, ir nežinomas bendras verpalų ilgis. Pavyzdys: 10 kvadratinių metrų. cm paėmė 8 m giją. Todėl už 1000 kvadratinių metrų. cm 800 m sriegis reikalingas;
 • iš anksto nustato karnizo svorį ir apkrovą.
siūlas

Pirmosios skalbimo metu sėdi medvilnės siūlai – taigi nusipirkite keletą sruogų

Atkreipkite dėmesį! Plovus verpalus, ypač iš natūralių pluoštų be sintetinių medžiagų, jis praranda 5-10% svorio.

Mezgimo modeliai ir metodai

Dažniausiai naudojami nėrimo būdai yra pagrįsti dviem pagrindiniais principais: oro kilpos yra derinamos su įvairių tipų kolonomis – be nėrimo ir nėrimo vienoje ar keliose sruogose. Diagramose nurodomi visi modelio komponentai ir reikiamas elementų skaičius. Taip pat išskiriami nėrimo būdai.

Šiaudai

Pagrindas – vienos kolonos su nėrimo ir dviejų oro kilpų sudarymas. Norint gauti pavyzdį, ląstelės užpildomos spragėmis. Rezultatas yra imitacinis nėrinių filė – megzti tinkleliai, kurie išskiria įvairius modelius. Kai lygiagrečiai su tinkleliu sukurta nėrimo schema, keičiama tuščia ir užpildyta ląstelė.

nėriniai

Filė nėriniai yra vienas iš populiariausių kvalifikuotų darbuotojų metodų

Įrangos aprašas:

 • Norėdami sukurti stačiakampius, kabliukas įterpiamas į stulpelio viršutinės dalies vidurį;
 • jų skaičius visada atitinka oro kilpų skaičių – ląstelės yra lygios, be jokių iškraipymų;
 • kai iš abiejų dviejų juostų iškirpti kelias iš eilės užpildytas ląsteles yra bendras (vidurinis). Jei kiekvienoje grandinės grandinėje yra trys barai, tada kitose dvi ląstelėse bus ne 6, o 5 elementai;
 • kai fiksuojant stulpelius po ankstesnės eilės oro skylių arkomis, ląstelės suformuojamos laipsniškai – gaunama “Prancūzijos tinklelis”;
 • darbo megzti išilgai ir skersai – grandinės tarnauja kaip vadovas.

Išsamus aprašymas vaizdo įraše:

kontūrai

Sistemose užpildytos ląstelės sudaro lengvai pastebimą kompoziciją

Briugė

Brigės megzti nėriniai yra sudėtinga technika. Tačiau galutinis rezultatas vertas pastangų – gaunami gražūs megzti ornamentai. Puikiai tinka sukurti megzti sieniniai užuolaidos iš audinio arba papildymas užuolaidos apačioje, pagaminti naudojant kitą techniką.

Darbas prasideda liemeniu, kuris po to sujungiamas į kompoziciją, naudojant pranešimus be nėrimo ar pusės stulpelio. Priklausomai nuo kompozicijos, proceso pabaigoje arba po jos tuštumos pripildomos oro kilpomis.

nėriniai

Ultra-nėrinių nėriniai suteikia atspalvį viengubo audinio

Briugės nėrimas yra alternatyva Vologdos nėrimui, kuriai reikalinga speciali įranga ir bobai. Megztiniai jokiu būdu nėra prastesnės ir malonės, bet idėjos yra beribės.

Išsamus vaizdo įrašo aprašymas:

Funkcijos apima:

 • nėriniai gali būti visiškai susieti su nerijos modeliais;
 • subtilus ir tankus poravimosi fragmentų derinys;
 • kaip jungiamieji elementai naudojami floristiniai kompozicijos ir geometriniai skaičiai (rombai, kvadratai);
 • Siekiant išvengti sandariklių lenkimo lenkimuose, vidinėje pusėje lenkimo atliekama pusė stulpelių, o iš išorės – stulpeliai su nėrimu.

Brugge nėriniai tinka sukurti kelių spalvų megztų kompozicijų, ir šios schemos leidžia jums sujungti skirtingų formų ir modelių fragmentus į vieną.

kontūrai

Bryugo nėrinių pagrindinio modelio schema

nėriniai

Skirtingų nėrinių dalių prijungimo pavyzdys. Fragmentai taip pat susiuvami kartu su tradicine adata

Airiškas

Airijos megztos nėrinės yra gražus ir modernus būdas. Veiklos sėkmė remiasi dviejų taisyklių laikymusi – gerai apgalvota struktūra ir sudėtis. Būsimos figūros sudedamosios dalys yra megztos atskirai, tada dalys sujungiamos kartu.

spalvų derinys

Technikos privalumas – lengvas spalvų derinys

Pradedantiesiems svarbu pasikliauti detaliais planais, nes net tokie akivaizdūs draugai kaip gėlė ir lapelis negali būti drauge tarpusavyje. Masters aiškiai stebi elementų proporcingumą ir proporcijas ir nėra išsiblaškę nuo schemos.

Technikos apibūdinimas (gėlių mezgimo su 5 žiedlapių pavyzdžiu):

 1. Mezgimas prasideda nuo pagrindo apvija ant apvalaus mažo skersmens objekto (kablio rankena, pieštukas). Padarykite apie 16 posūkių.
 2. Žiedas yra pašalinamas iš pagrindo, ištempia kablys per visas siūles ir susiejamas su šerdies kilpomis. Norėdami gauti papildomą tūrį, substratas yra megztas du kartus.
 3. Pasibaigus sriegio išleidimo vietai, yra įdarbinamos 6 oro kilpos ir uždėtas antgalis, praeinant vieną kilpą per šerdies skersmenį.
 4. Pakelkite kablys per kitą kilpą ir megzti stulpelį su vienu išpjaustymu.
 5. Padarykite 4-5 nacus ir laikykite kabliuką. Pasirodo, kad žiedlapio viduje yra išlenktas kolonas.
 6. Pakartokite 4-6 žingsnius, kol pasieks visą ratą. Kaip rezultatas, gėlė yra sudaryta iš 5 žiedlapių.
 7. “Ištraukite” žiedlapius, keiskite vieną pusę apvalkalo be nėrimo ir šešių pusės kolonėlių su rankine su kita grupe;
 8. Kiekviena grupė yra užfiksuota žiedlapio viršutinės dalies centre.
 9. Jungiamoji linija yra susieta prie pagrindo tarp žiedlapių.
 10. Pakartokite 8-10 žingsnius, kol visi žiedlapiai yra susieti.
 11. Iškirpkite ir pritvirtinkite siūlą.

Žingsnis po žingsnio vaizdo meistras-klasė:

filė užuolaidos

Elegantiška filė užuolaidos su gėlėmis iš airių nėrinių

Atkreipkite dėmesį! Pabaigti detalės yra priklijuotos prie pririštos pynės, pintos, prancūziškos
arba dekoratyvi tinklelis.

Brumstick

“Brumstick” teisingai laikoma egzotiška technika. Jos tėvynė yra Peru. Paprastai vardas gimė Europoje ir išverstas iš anglų reiškia “lazdelę iš šluotos”. Lentos vaidmenį atlieka stora mezgimo adata, ant kurios stygos sriegiuotos.

Broomstick apima oro kilpos, kolonėlių, be sc ar sc ir specialų elementą – pailgi linijų su kuri sukuria unikalią kelių spalvų arba vienspalvius brėžinius.

fotožurnalizmas

Nuotraukų knyga apie Brumstick

kontūrai

Mezgimo raštai

modeliai

Paruošti modeliai

Įrangos aprašas:

 • surinkti oro linijų grandinę diagramoje nurodytoje sumoje;
 • padaryti stulpelių eilutę be nėrimo;
 • iš kiekvieno ištraukite ilgą kilpą ir padėkite ant storos adatos ar rulono;
 • pagal schemas pašalinkite keletą kilpų ir susieite 5 stulpelius be nėrimo. Priėmimas kartojamas reikiamu skaičiumi kartų.

Skaičių, stulpelių ir jungiamųjų elementų skaičius gali skirtis – dėl to atsiranda skirtingų megztų modelių. Su vyriais brusticas sudaro apatinį kraštą arba šoninę audeklo užuolaidos dalį.

Išsami video pamoka:

Brumstick

“Brumstick” yra gana didelis tankis

Atkreipkite dėmesį! Nėrimo užuolaidos dažnai atliekamos mišriomis technologijomis. Brugge nėriniai puikiai papildo susiaurėjusią nugarinės mezgimo geometriją. Tinklelis puikiai tinka kompozicijos dekoravimui iš airių nėrinių.

Žingsnis po žingsnio instrukcijos mezgimo užuolaidos savo rankomis

Užuolaidos, nėrimo arba mezgimo virbalai, kuriant namų komfortą, gražūs modeliai su diagramomis ir žingsnis po žingsnio aprašymas procesą galima rasti internete arba žurnaluose parankių žmonių. Planuojant didelio masto projektą, kiekvienas žingsnis yra apsvarstytas – tai pagreitina procesą.

Mezgimas

Stilingai atrodo megzti užuolaidos iki lango stiklo dydžio virtuvėje. Grakšti ir erdvūs, jie nereikalauja, kad karnizai būtų pakabinti, jie lengvai eina aukštyn ir žemyn. Žingsnis po žingsnio instrukcijos ir mezgimo užuolaidų su kilpomis schemos:

eskizas

Schemos skirtos produktams, kurių matmenys 40 cm-120 cm. Paprastai virtuvė turi standartinį lango dydį

Jums reikės:

 • medvilnės verpalai, esant 400 m / 50 g – ant užuolaidos paliks apie 300 m;
 • mezgimas atliekamas kablys Nr. 1;
 • Nustatymui reikalingi žalvariniai žiedai – 6 už kiekvieną užuolaidą.

Aprašymas:

 • Apskaičiuotas uždangos plotis yra 60 ląstelių. Mezgimas prasideda nuo 180 oro kilpų ir 4 kėlimo kilpų grandinių komplekto;
 • tada megzti pagal schemą, keičiant tuščias ir užpildytas ląsteles, kaip parodyta paveikslėlyje žemiau;
 • užuolaidos aukštis – 181 eilutė;
 • Prieš surenkant užuolaidas nuplaunamas, ištiesintas, smailas ir šiek tiek nuimamas.
 • į viršutinį siuvimo žiedų kraštą.

Detalios kiekvienos dalies diagramos ir išsamus aprašymas, kaip megzti pirmąsias eilutes:

kontūrai

Užuolaidų modelis

Atkreipkite dėmesį! Piešinyje baltos spalvos rodo tuščius kvadratus, pilkos spalvos ląsteles. Katės kontūrai formuojami iš tinklelio, kuris suteikia virtuvės kompozicijai oro pilnumą.

Mes megzti mezgimo adatos

Kalbėjimas nėra toks įprastas megztų užuolaidų įrankis kaip kabliukas, nors šis mezgimo metodas turi daugybę ažūrinių modelių. Esminis skirtumas – kai mezgimo mezgimo adatos naudoja vilnonius verpalus, natūralius arba su priedais iš sintetinių pluoštų.

Megztinės megztinės adatos užuolaidos yra pūlingos ir jaukios. Tai ne visai vasaros pasirinkimas, bet šaltojo sezono idėja.

užuolaidos

Iš vienos rūšies šios užuolaidos, megztos mezgimo adatos, ji tampa šilta

Jums reikės:

 • verpalai (70% mohero, 30% šilko), kurių tankis 210 m / 25 g alyvuogių spalvos;
 • apskaičiuotas kiekis yra 250 g;
 • kalbėjo Nr. 6.5 (2 vnt.);
 • kablys numeris 6.

Galutinio produkto dydis yra 165 cm x 285 cm, mezgimo tankis yra 13,5 kilpos x 14 eilučių = 10 x 10 cm.

Kaip ir bet kurio gaminio pririšimas, priekinė, galinė ir vyriai pakaitomis, kaip parodyta diagramoje:

violetinės kilpos

Neteisingi kilpos ir rankogaliai

Aprašymas:

 • paimkite 223 kilpas ir megzti vieną pynimo seriją su veido kilpomis;
 • megzti 10 pranešimų su nėrinių modeliu pagal schemą;
 • per 128 cm nuo pirmos eilutės pradeda atšaukti ažūrinį modelį – 1, 4 ir 10 pranešimai atliekami su priekiniu paviršiumi;
 • alternatyvus kartojasi taip: 2 Pakartokite megzti 8 minutes, ir po to kas antrą rapport = 6 minutes ir 11 minučių, 2 minučių, 3 min, 9 minutes ir 5 minučių, – visą dygsnio;
 • Dar dar du 7 papildomieji žingsniai, tada visi likę kilpos aukštis yra 29 cm, veidrodinis paviršius ir laisvai uždarytas;
 • ilgosios pusės ir viršutinė nėrimo kraštinė – 1 eilutės stulpelis be nėrimo ir 1 eilutė “žingsnis po žingsnio”;
 • viršutinė užuolaidinė pusė ištiesta 15 cm į netikusią pusę;
 • 10 cm atstumu nuo sklypo krašto kita linija ir gauti du kulisks.

Atkreipkite dėmesį! Galutinis produktas yra sudrėkintas, ištemptas iki dydžio, vengiant iškraipymų ir visiškai išdžiūvęs.

lambrequin

Lambrequin, megztukas su mezgimo adatomis (2 ir 3 pav.), Jokiu būdu ne mažesnis už nėrinių modelius (1 pav.).

Kaip ir kur pakabinti

Kai baigsite kūrybinį procesą, atsiras neatidėliotinas ir praktinis klausimas apie gatavo produkto vietą. Yra daugiau galimybių nei gali atrodyti:

 • durys, dekoruotos užuolaidomis, sukuria privatumo atmosferą – virtuvė virsta jaukiu kampu, kurio nenorite palikti;
 • Virtuvės langas yra labiausiai paplitęs fantazijų pritaikymo objektas;
 • papuošti užuolaidų stalviršius ir striukes – elementas yra galutinis akcentas, suteikiantis išsamumą lango ar durų dizainui;
 • Virtuvėje atidarytos lentynos gali būti uždarytos su megztu užuolaidomis – gausite darnų komplektą;
 • ant perono ant plokštelės puikiai atrodys sujungtas rankomis ažūrine klija.
praktinis dekoras

Gražus ir praktinis dekoras

durų jungtis

Originalus langų ar durų apmušimo sprendimas

Be to, kūrybiškumo erdvę suteikia būdai uždengti užuolaidas:

 • skirtingų konfigūracijų karnizai;
 • styginiai su žiedais;
 • tvirtinami tiesiai prie lango rėmo arba atskiros rišamosios dalys.
auskarų durys

Ažūriniai durys – graži virtuvė. Svarbiausia yra atlaikyti karnizą

Prieš pakabinkite gatavą gaminį, būtinai patikrinkite konstrukcijos stiprumą. Grindų užuolaidų svoris gali siekti 2-3 kg, priklausomai nuo mezgimo rūšies ir verpalų storio.

pakelti

Uždaryti užuolaidos – mielas stilingas akcentas interjere

Todėl kūrybiniai planai turėtų būti suderinti su specialistais, kurie gerai žino, kaip tinkamai sujungti ir pakabinti svajonių uždangą.

decor

Leave a commentiphonevideorecorder.com
mgcool.cc
deadmansbones.net
fearlesslycreativemammas.com
thefunky-monkey.com
openssi.org