Kaip siūti gražią virtuvės prijuostę savo rankomis
Iškalbingas dizaineriai gali įtikinti klientus, kad jų paslaugos be virtuvėje bus ne atrodo originalus, tačiau visi žinome, – unikalus atmosfera kiekvienoje virtuvėje sukurti naudingų smulkmenų, Mielos niekučių, meile dedamas į virtuvės meilužės vietoje. Daugeliui yra lengva padaryti save, pavyzdžiui, per savo rankas per kelias valandas virtuvėje prijuostė prijuostė, ir daugelį metų pasimatys šeimininkė.
Prijuostės tipai
Daugelyje nacionalinių kostiumų priekinis skydelis yra svarbus dekoratyvinis elementas. Neatsiejama mūsų močiutės virtuvės drabužių dalis, jis kurį laiką atsisakė savo pozicijos, dingo iš namų šeimininkių kasdienio gyvenimo. Šiandien jis grįžta vėl, įgijęs papildomas įprastas utilitarines ir estetines funkcijas.
Visi siuvimo privalumai vieningai pareiškia, kad geriau pradėti versti drabužių iš paprasto gaminio pagrindus. Paprastas variantas susideda iš elementarių detalių. Jie susiuvami teisinga tvarka, kruopščiai supjaustyti gabalėliais ir grožėtis rezultatais.
Yra dvi tokio pobūdžio namų aprangos rūšys – prijuostė ir prijuostė, pastaroji skiriasi paprastu dizainu. Prijuostė yra stačiakampis, prie jo pritvirtintas diržas, net nereikia turėti viršutinės dalies – krūtinės.
Pasirinkite audinį
Dėl paprastesnių šiuolaikinės virtuvės kostiumo detalių, tinkamo audinio parinkimas yra ne taip lengvas, todėl reikia atsižvelgti į keletą svarbių veiksnių.
- Virtuvė yra vieta, kur nešvarių drabužių rizika daug kartų pakyla ir tik prijuostė ją apsaugo nuo galimų dėmių. Ji turės būti išplauti pakankamai dažnai, ir dėmės gali būti sunku būti taikomos pašalinimo, pageidautina, kad pasirinkta medžiaga buvo patvari ir lengvai valoma, atspari agresyvių valymo priemonių.
- Spalvų pasirinkimą lemia asmeninės nuostatos, nėra griežtų taisyklių. Šeimininkė gali pasirinkti audinio spalvą, atsižvelgdama į bendrą stiliaus virtuvės dizainą, pasirinkti spalvas priešingai nei interjero spalvų diapazonui.
- Monofoninio audinio dėmės yra labiau pastebimos nei daugiaspalvio audinio – net dirvos spalvos audinys atrodys tiksliau nei monochrominis audinys.
- Kietosios spalvos audinio tamsios spalvos paslėpti dėmes nešvarumus, bet pasivyti šį troškimą, kad virtuvės darbą virsti nemalonią pareigą, todėl, dėl praktinių priežasčių tai nėra rekomenduojama pasirinkti juos.
- Psichologai nustatė, kad spalvos žmonėms skiriasi skirtingai. Raudona spalva susijaudina apetitą, džiūgauja, monochromatiniai raudonieji, baltieji raudonieji ląsteliai ar žirniai daugelį metų populiarūs namų šeimininkėmis.
Taisyklės susijusios su tomis prijuostėmis, kurios virtuvėje atlieka dekoro elemento vaidmenį. Kalbant apie šeimininko drabužių apsaugą, galite tiesiog pasiimti seną suknelę, kurią niekas nešioja ir išmesti. Sėkmingas variantas gali būti prijuostė, siuvama iš tų, kurie tarnavo savo džinsus.
Mes sukūrėme modelį
Modulis sudaromas pagal paprastą algoritmą:
– matmenys pašalinami
– parengiamas ateities produkto brėžinys;
– piešdami piešinį iš modelio, atsižvelgdami į matmenis, arba nukopijuokite modelį, kuris jums patinka iš paraiškos, iš švarkų iš žurnalų;
– ši medžiaga efektyviai panaudojant, piešinį perkelia į audinį, atsižvelgiant į visas siūlų sąnaudas;
– pereiti prie pjovimo.
Svarbu! Tautos išmintis sako: “Matavimas septynis kartus, supjaustyti vieną kartą”. Prieš pradėdami pjauti audinį, įsitikinkite, kad dalių kontūrai yra tinkamai perkeliami į audinį, taip pat atsižvelgiama į siūles ir siūlus. Jei norite iškirpti įvairius elementus (dešinę ir kairę), padarykite du modelius veidrodiniame vaizde arba apverskite vieną, kad gautumėte tinkamas dalis iš audinio.
Senuose leidiniuose kategoriškai pareiškiama, kad prijuostė gali būti savavališkos formos, bet būtina su kišenėmis. Bet tai nėra privaloma, priklauso nuo asmeninio skonio jos lengviau suprasti savininkas – kažkas kišenės reikia, ir kas nors mano, kad kaupiasi nereikalingų šiukšlių į juos.
Sudėtingiausia darbo dalis yra užpakalinė, liejama produkto detalių nuėmimas, dygsnis per šlifuoklį ar rankomis siuvimas!
Prijuostės rankomis: išskirtiniai modeliai
Elegantiškas virtuvės drabužis gali paversti pavargusią namų šeimininkę nenuilstančia ir spindinčia panele.
Jei siuvimo įgūdžių lygis yra didesnis už “manekenų” lygį arba yra mezgimo ir nėrimo įgūdžių, pabandykite padaryti kažką originalaus, elegantiško.
Kai kurios namų šeimininkės rekomenduoja turėti du priekinius skydus: vieną darbo, o antrasis – dekoratyvinis, šventinis. Savaitgalis, kai atvyksta svečiai arba vakarienė vakariene virtuvėje.
Balta spalva puikiai tinka elegantiškų drabužių, jis gali būti papuoštas flounces, RUFFLES ir nėrinių apdaila, iš darbo drabužius, jis pavirs koketiškas detalė meilužės tualetas.
Daugybė rūšių amatų pergalingai grįžta į mūsų gyvenimus, užpildytus beprotybiniais ir panašiais pramonės produktais, ir juos išvaryti. Galų gale tas pats prijuostė gali būti paverstas unikaliu meno kūriniu, naudojant skirtingus metodus: siuvinėjimas su sklandžiu ir kryžiumi, aplikacija, mezgimas, skulptūra.
Apie tai taip pat parašė idėjos iš senųjų žurnalų arba “Rabotnitsa”
Galite ieškoti parengtų rekomendacijų senose knygose apie namų ekonomiką ar internete. Nesunku įdiegti keturių didžiųjų nosine ar kelnaitės siuvimo galimybę, įvairių spalvų šaltinio medžiaga suteiks galimybę eksperimentuoti su spalvų kombinacijomis.
Anksčiau daugybė dalykų rado naują programą ir gali tarnauti tam tikrą laiką. Vyro marškinėliai po paprastų manipuliavimo gali virsti prijuostė. Senųjų dalykų naudojimo idėjas galima rasti senose žurnaluose.
Darbiniai drabužiai visiems šeimos nariams
Prieš tai atliksite sprendimą, ar jis bus naudojamas tik šeimininkė ar kiti šeimos nariai. Kai kuriose virtuvėse vyras yra lygus dalyvis renginiuose, mažai tikėtina, kad jis bus malonu kvailas prijuostė su nerūdijančiomis minomis. Patartina pasirinkti universalų visiems tinkantį modelį, pasirinkti neutralią spalvą – žalią, mėlyną, skirtingą smėlio spalvos atspalvį.
Jei namuose yra vaikų, juos prijuoskite. Prieinamumas mūsų pačių darbo drabužių dirbti virtuvėje pridėti savo pasitikėjimą savimi, savęs-būtinumą, o tėvai leis nekrenta į akis pritraukti vaikus į namų ruošos darbus.