Kaip pasirinkti pakabinamas lubas virtuvėje: tipai vertikalių konstrukcijų – banking-on-green.com

Kaip pasirinkti pakabinamas lubas virtuvėje: tipai vertikalių konstrukcijų

Kaip pasirinkti pakabinamas lubas virtuvėje: tipai vertikalių konstrukcijų

Virtuvė nustojo būti vieta, kur tik virti ir valgyti maistą. Vis dažniau virtuvės interjeras yra įrengtas taip, kad kambarys buvo patogus ir jaukus. Šiandien niekas nenuostabu dėl kokybiško remonto, išskirtinio dizaino, šiuolaikinių prietaisų. Lubos yra labiausiai matoma kiekvieno kambario dalis. Idealus virtuvės sprendimas gali būti pakabinamos lubos. Virtuvės pakabinamos lubos padės paslėpti visus lubų nelygumus, paslėpti ryšius, sumažinti kambario triukšmą. Tokie lubos suteikia visišką laisvę dizaino idėjos, leidžia jums nustatyti visus įmontuota apšvietimo rūšių, sukuriant mozaika padaryti lygių lubas.

Kasetinių užuolaidų lubos yra neįprastos ir pritraukia svečių dėmesį

Neįprasta virtuvės rūšis gali duoti kasetines pakabinamas lubas

Privalumai pakabinamų lubų virtuvėje

Daug gana veltui atsisako statyti pakabinamas lubas, tai paaiškina tai, kad kambarys yra per mažas. Iš tiesų, blizgios lubos vizualiai padidina kubinį pajėgumą, išplečia erdvę, “prideda” virtuvę kelis centimetrus aukščio. Dėl jo paviršiaus, jie sukurti optinė iliuzija, nes atspindintys savybės blizgus lubos yra labai aukštos, jie gali būti įdiegtas mažų arba tamsiai virtuvėje.

Toks neįprastas lubas tuoj pat traukia dėmesį - šviesus, žėrintis, su lygiomis linijomis

Originalios linijos skirtingo lygio lubų iš gipso kartono taps pagrindine interjero detalės

Pakabinamos lubos gerai atrodo mažuose, bet labai dideliuose kambariuose. Pakabinamos lubos padėti pašalinti disbalansą “, neatimtų” keletą papildomų centimetrų aukščio. Be to, lubos atrodys žymiai mažesnės, jei jos bus dažytos rankiniu būdu arba prisotintos spalvos.

Labai dažnai lubas reikia “pakelti”. Pakabinamos lubos paprasčiausiai leidžia išspręsti šią problemą. Tai įdomu pažvelgti kartu pakopų lubos, kai vienas sluoksnis yra daroma šviesos pastelinės arba balta spalvos, o jo viduryje pagamintas įtempimo atspausdintas audinys. Ši galimybė yra ekonomiška: rėmas pagamintas iš gipso plokštės, o viduryje – iš besiūlių audinių, kurioms reikia tik kelių metrų. Pakabinamos lubos yra tvarkingos, slepiasi paviršiaus nelygumai, ilgaamžiai eksploatuojami ir lengvai prižiūrimi.

Kaip pasirinkti virtuvės pakabinamas lubas

Renkantis pakabinamas lubas, turite laikytis dviejų paprastų taisyklių. Pirma, atkreipkite dėmesį į išvaizdą ir higieninius parametrus lubų medžiagos, ir, antra, priežiūros sudėtingumą. Virtuvės atveju jums reikia pasirinkti lubas su plaunamu paviršiumi. Tai apima pakabinamas lubas, pagamintas iš PVC plėvelės ir besiūlių lubų. Lygus medžiagos paviršius nėra užkimštas riebalais ir suodžiais, nes tokios lubos net nesikaupia įprastų dulkių. Tai yra dėl medžiagos struktūros ir tekstūros. Jie yra higieniški, nesudaro kondensato, lengva valyti, netrukdo natūraliam oro mainams.

Integruotų apšvietimo sistemų praktika jau įrodyta ir išbandyta laiko atžvilgiu

Lubų su įmontuota apšvietimo sistema yra vienas iš labiausiai paplitusių apšvietimo metodų, populiarus dėl savo praktiškumo

Labai svarbu papildomai vėdinti virtuvę. Galimybė įtvirtinti šią sistemą leidžia pakabinamoms luboms tapti idealiomis virtuvės dekoravimui. Dizaino idėja leidžia jums surengti ventiliacines groteles, kad net puoštų interjerą. Ypatingas dėmesys turėtų būti skiriamas apšvietimo prietaisams. Virtuvės sienoje įmontuotos lempos suteikia daug minkštos šviesos, todėl darbas virtuvėje ypač malonus. Be standartinių funkcijų, įmontuotos lempos, išdėstytos tam tikroje eilėje, suteikia interjerui originalumą ir ypatingą stilių.

Renkantis medines pakabinamas lubas, reikia atkreipti dėmesį, kad mediena kiekvieną dieną bus veikiama garo, drėgmės ir suodžių. Jie priklauso elitinei klasei, jie sujungia individualumą ir garbingą išvaizdą. Tinkamai prižiūrint, medinės lubos yra patvarios, tačiau virtuvėje rekomenduojama pasirinkti kitą medžiagą, nors daugelis dizainerių pageidauja medžio.

Dengtos lubos montavimas ir eksploatavimas yra neproporcingai sudėtingi

Reechny lubos atrodo paprasta, be suklupimų, tačiau tai praktiška ir patogi naudoti

Biudžeto galimybė įrengti pakabinamas lubas virtuvėje yra plastikas. Tai lengva montuoti ir valdyti, lengvai valoma, tvirta. Plastikinės lubos yra atsparios drėgmei. Potvynių atveju, ant lubų nėra skyrybų, vanduo pamažu nuteka iš plyšių sandūrų griovelių. Plastikiniai lubos yra labai lengva valyti. Baltoms luboms drėgnas valymas reikalingas 1-2 kartus per metus. Jei pasirinksite lubų smėlio tonus, tada purvą ant jo bus beveik nematomas. Šiuo atveju lubų galima nuvalyti su skudurėliais su muiluotu vandeniu arba specialiu tirpalu kas 1-2 metus. Plastikas puikiai slepia visus lubų trūkumus. Net ir 10 centimetrų skersmens, plastikiniai lubos puikiai užmaskuoja šį defektą. Vienintelis šios medžiagos trūkumas yra gaisro pavojus. Kai užsidega, jis išmeta rūkas, stipriai rūkosi, tampa juodos spalvos. Daugelis žmonių nekreipia dėmesio į šią kokybę, nes pagrindinis veiksnys, kuris tampa lemiamu, yra kaina.

Gipso pakabinamos lubos virtuvėje leidžia dekoruoti lubų paviršių skirtinguose architektūros stiliuose. Gipso privalumas yra tas, kad tai yra ugniai atspari medžiaga, kuri virtuvėje yra tokia svarbi. Gipso lubos yra lengvai dažomos, turi gerą garso izoliaciją nuo pašalinio triukšmo. Lengva slėpti įvairius ryšius, vėdinimą, įrengti apšvietimo įrenginius. Gipsas yra paprastas montuojant, suteikiant reikalingą deformaciją, leidžiančią atlikti daugiapakopį lubų su skirtingais perėjimais. Dėl palyginti nedidelės kainos ši medžiaga yra viena iš populiariausių statybos sektoriuje.

Renkantis drobės medžiagą, reikia atkreipti dėmesį į gamintoją. Tyrimai rodo, kad Kinijos pakabinamos lubos gali atlaikyti 500 skalbimo ciklų, o Europos gamintojų garsai gali atlaikyti iki 1000 ciklų. 20% sutaupymas dėl neatitinkančių viršutinių ribų gali būti prarastas pusę jo gyvenimo.

Patalpų virtuvės lubų dizaino nuotraukų pavyzdžiai

Jei jus domina pakabinamos lubos, galite susipažinti su įvairiais modeliais ir dizaino sprendimais. Pažvelkite į pakabinamas lubas virtuvėje, nuotraukos padės jums nuspręsti, kokia tipo lubos tinka jūsų patalpoms. Susipažinę su lubų pavyzdžiais, galite pasirinkti tam tikrą modelį, audinio tipą ir išversti remonto idėją į jūsų interjerą.

Dažnai pagrindinė gražių pakabinamų lubų funkcija yra kambario zonavimas

Pakabinamos lubos gali zonuoti erdvę ir dažnai tai yra konkreti, o ne dekoratyvinė funkcija

Norėdami sukurti malonų pojūtį virtuvėje, galite ant lubų įdėti neįprastą ryškų piešinį

Originalus brėžinys, padėtas ant pakabinamų lubų, gali visiškai pakeisti kambarį, kasdien sukuria nuostabią nuotaiką

Virtuve gali būti sukurta ramybės ir laimės jausmas, naudojant piešinius su natūraliais objektais

Ramus neuždengtas vaizdas ant lubų ne tik dekoruos kambarį, bet ir sukurs ramybės ir ramybės jausmą virtuvėje

Veiksmingas lubų vaizdas yra gaunamas sujungiant pakabinamas ir ištemptas lubas

Pakabinamos lubos virtuvėje sėkmingai derinama su įtampa, virsta unikaliu įspūdingas sudėties

Paprastas ir nepretenzingas stogo lubos atrodys gražiau, jei ant jo įdiegsite prožektorius

Taškiniai žibintai papildys paprastą elegancijos ir dekoratyvumo lubų lubas

Bet kokius sudėtingus lubų sprendimus realiai galima realizuoti su įtemptais lubais ir gipso kartono plokštėmis

Dėl plastiškumo ir plastiškumas įtampos lubų ir gipso, lubų konstrukcijos gali būti skiriamas drąsiausių formų ir linijų

decor

Leave a commentiphonevideorecorder.com
mgcool.cc
deadmansbones.net
fearlesslycreativemammas.com
thefunky-monkey.com
openssi.org