Jak šit krásné záclony do kuchyně: mistrovská třída pro jehlice – banking-on-green.com

Jak šit krásné záclony do kuchyně: mistrovská třída pro jehlice

Jak šit krásné záclony do kuchyně: mistrovská třída pro jehlice

Navzdory rostoucí popularitě žaluzií a římských závěsů neztratí dobrá stará kuchyňská záclona. Ještě víc – stali se přáteli s novými designovými triky a dokonale je doplňují, čímž přinášejí domácí pohodlí a teplo do interiéru kuchyně. Dokonce i nejjednodušší a nejjednodušší záclony do kuchyně, vybrané nebo sešité s chutí, se mohou stát originální dekorací a skutečnou dekorativní dominantou celé situace. Okenní dekorace mohou být svěřeny profesionálním dekoratérům, ale proč se zbavit potěšení, pokud je pro šití roztomilých kuchyňských záclon dostatek čerstvých nápadů, nejjednodušší materiály a základní dovednosti řezání a šití.

Záclony do kuchyně - ornament, který dává teplo a pohodlí

Závěsy lépe než jiné zařízení zaplňují kuchyň s domácím komfortem a teplem

Jaké záclony si vyberete pro interiér kuchyně

Kuchyňské záclony by měly být snadno umýt, chráněny před přímým slunečním zářením, ale zároveň je vynikající, aby se nechaly světlo a vzduch vytvářet příjemný pocit svěžesti. Efektní záclony a těžké závěsy drahých kuchyňských materiálů jsou příliš nepraktické, ale světelné závěsy budou mít pravdu. Nechte luxus pro ložnici a obývací pokoj a v kuchyni nechte funkční jednoduchost a zdokonalení.

Vybírá materiál pro záclony v kuchyni, bude řídit nejen na obecném stylu interiéru a své tvůrčí záměr návrhu, ale také na specifičnost místnosti, ve které se neustále tvrdě pracovat: něco vařené, smažené, dušené, umyty, vyčištěny, létat spreje paruyut pánve, usazuje saze. A kdo bude muset všechno vymazat a umyt? Nekomplikujte svůj život – vyberte látky, které se v pračce mohou umývat bez problémů, které neabsorbují pachy a adsorbují minimální množství nečistot a prachu. Ne nutně „dressing“ kuchyně v syntetických materiálů, to může být tradiční, přírodní materiály s retardéry hoření, půdy a odpuzující prach impregnace: bavlna, len, juta, konopí.

Závěsy pro kuchyně s kuchyňskými motivy v interiéru

Záclony s kuchyňskými motivy, dokonce i nejmodernější design, vypadají harmonicky v každém interiéru

Moderní směsové tkaniny pro závěsy s určitým procentem ze syntetických vláken (například, bavlny a polyesteru) jsou praktičtější a trvanlivé, ale nevyžaduje složitou údržbu, dlouho zůstává čistý a uklizený vzhled. Příjemně těší nejen široký výběr tkanin, ale také různé barvy, vzory, textury a výtisky. Vhodným “šatem” pro kuchyni se jistě najde. Pokud oči vyběhnou, zastavte volbu časově testovaného “veselého” chintzu, sešívání, popliny s květinovým vzorem, páskem nebo klecí.

Záclony v rustikálním stylu přispívají k vytvoření teplé a příjemné atmosféry v této kuchyni

Styl země je považován za jeden z nejvíce útulné a pohodlné pro kuchyni, a záclony pouze zdůrazňují toto prohlášení

Pro kuchyň v absolutně jakémkoli stylu jsou jasné průsvitné závěsy z monofonního materiálu ideální. K záclonám se nespojit se stěnami, zvolit látku pro několik tónů tmavší nebo lehčí než barva stěn. Obzvláště dobré černobílé závěsy budou vypadat na pozadí stěn se vzorem. A naopak, pokud jsou stěny monochromatické, barevné textilie pomohou vyhnout se monotónnosti. Vizuálně rozšiřuje otevírání oken a prostor malého kuchyně lze dosáhnout pomocí záclon s vodorovnými pruhy, zatímco vertikální pruhy mírně zvýší strop. Nezapomeňte na jedno důležité pravidlo: tmavé závěsy vizuálně snižují prostor a světlo se naopak rozšiřuje. „Jíst“ prostor jako závěsy s velkou postavu, takže pro malé kuchyně, je vhodné zvolit světlé barvy rolety nebo žaluzie s malou postavou. Mělo by však být považována za důležitý bod: malé vzory na záclony v kombinaci s stejné nebo podobné stěny, nábytek a podlahy v kuchyni vytváří pocit chaosu, nepořádku a nepořádek, zbavit, která nemůže být ani častější čištění.

Závěsy pro kuchyň s květinovým potiskem vám připomínají letní teplo

Závěsy pro kuchyň s květinovým potiskem – světlo a světlo jako letní den

Příliš jasné, skvrnité a syté barvy se rychle “nudí”, jsou únavné a otravné, takže pokud strávíte spoustu času v kuchyni, je lepší upřednostňovat záclony klidnějších neutrálních odstínů. Vynikající záclony a závěsy šité ze společenských tkanin dokonale zapadají do interiéru kuchyně: mohou se jednat o různé druhy materiálů, které mají podobný tón, ale liší se vzorem nebo strukturou.

Záclony v kuchyni mohou být jasné a chytlavé

V této světlé kuchyni bylo na jejich místě velké množství ozdobných drobností a zářivých závěsů

Pokud vsadíte na lehkou vzdušnou látku, která je řízena nejmenším zápachem vánku, nezapomeňte na požární bezpečnost, zvláště pokud je kamna blízko okna. Nespěchejte, abyste se vzdali vaše volby! Má právo na život! Snadné a krásné řešení problému pomůže šití na spodním okraji těžkého střihu nebo speciální podhvaty, které se mohou stát velmi originálním a stylovým prvkem výzdoby. Můžete si zakoupit hotové pick-upy nebo je vyrobit z plastových korálků, stuh, kontrastní látky. Dlouhé záclony lze jednoduše spojit s krásným uzlem.

Záclony pro kuchyni s podhvatami pomáhají získat krásnou drapáku

Chcete-li vytvořit měkkou a atraktivní závěs na záclonách, můžete použít výběry

Master-class: jak šit záclony do kuchyně vlastními rukama

Květiny v kuchyni vytvářejí zvláštní náladu, zvláště pokud kvetou po celý rok a nikdy nezmizí. Jak získat takové květiny? “Drop je” přímo na kuchyňské záclony!

Květinové závěsy v kuchyni

Potřebné materiály:

  • prádlo z přírodní barvy – 1,6 metru
  • opakování v krabici a v pásu – na 30 cm
  • Kolekce v kleci – 50 cm
  • šicí stroj
  • vlákno
  • kolíky
  • rukojeť
  • nůžky

Můžete použít jiné látky. Takže pro vytvoření aplikací s rostlinnými motivy na kuchyňských záclonech je zdobený starý chintz s jemným květinovým vzorem dokonalý. Vložíme bavlnu dvojitým stehem: přilepíme ji na zadní stranu kaliko a jemně jej vyhlaďte vlhkým hadříkem. Pomocí jednoduché tužky čerpáme z květin a okvětních lístků. Po vyjmutí detailů je aplikujeme na závěs a přidáme jej “cikcak”, s použitím kontrastní nitě přizpůsobené jasnému vzoru.

Postup práce

1. Šijeme smyčky pro závěs. vystřihnout dva pruhy shirinoy23 cm pruhované tkaniny, skládací je podélně na polovinu a mlít, došlo k odchýlení se od kraya1,5 viz. Proutyuzhivaem švu, aby nedošlo k dotýkat železa tkáňové záhybu.

Jak šité záclony do kuchyně vlastními rukama

Dokonce i začátečník kvalifikovaný pracovník může šit záclony do kuchyně na vlastní pěst

2. Z jednoho konce proužkovaného pásku k okraji jej otočíme tužkou nebo perem. Demontujte pomocný steh, narovnejte steh a stiskněte připravený polotovar závěsů. Podobně zpracováváme druhý pás. Vyřízněte výsledné polotovary do segmentů o délce 25 cm.

3. Lněná tkanina je řez na velikosti okna, nezapomeňte přidat na okrajích švu: 1,5 cm v horní části, 5 cm na dně a 3 cm na každé straně. Všimněte si, že v konečném výrobku je délka smyček 12 cm, takže nezapomeňte přidat a zkraťte tkaninu odpovídajícím způsobem. Tkanina bočně složil zdvojnásobil otstrachivaem, došlo k odchýlení se od okraje 1,5 cm. Horní okraj clony na zadní straně složeného polovině smyčky Pin a šít je. Smyčky rozdělujeme rovnoměrně po celé šířce závěsu: u šířky závěsu 140 cm je vzdálenost mezi smyčkami asi 12 cm.

Výroba kuchyňských záclon bude vyžadovat představivost a inspiraci

Nejjednodušší tkaniny s tvůrčím přístupem se stanou skutečnou dekorací kuchyně

4. Z kostkované látky vyřízněte pás o rozměrech 30 x 150 cm. Jeden z krátkých okrajů je ohnutý a žehlen na špatné straně. Přední strana dolní části dokončovacího pásu je aplikována na zadní stranu a vyrovnává se plátno na horním řezu. Přes celou délku plátna tkněte montážní kolíky. Pak ohýbáme druhou stranu pásku a jasně jej spojujeme se zpracovaným okrajem lnu. Odstraňte přebytečné tkáně a vyžehlete železo. Části brousíme švem, ustupujícím od okraje 1,5 cm.

5. Sklopte dokončovací pás na přední straně závěsu. Vyšroubujte a vyžehlete steh. Dolní okraj kostkovaného pruhu je sklopen dovnitř a stlačí záhyb. Vytáhnete závěs na plochu velkého stolu, narovnáme plátěné plátno a kostkovanou povrchovou úpravu. Spodní okraj pásu je připnut na lnu. Ozdobný proužek podél obvodu je vázán švem do okraje.

6. Pomocí vzoru vytvořte papírový vzor květiny na dlouhé stonce. Květy jsou řezány z různých materiálů – pruhované a kostkované. Dvě z pěti květin dělají “v zrcadleném obrazu”.

Krásné záclony pro kuchyň s aplikací mohou být snadno šité začátečníkem

Záclony zdobené jednoduchým nástřikem vypadají přímo a roztomile

7. Po vyžehlení složené látky vykreslíme čáru spodní hrany závěsu. Květy jsou na spodní straně plátna přitisknuty (mohou být zametány), pára se seřízne spolu s čárou přehybu. Kvůli živosti obrazu jsou květiny umístěny v různých výškách.

8. Aplikujeme květinovou aplikaci podél okraje “cikcak”, nastavíme délku stehu na 0,5 mm a šířku na -3,5 mm. Při ohřátí na maximální parní žehličku, žehlete švy aplikací v přední a zadní části závěsu. Sklopte spodní hranu a na přední straně, vykreslujeme linku se švem 2 cm od okraje. To je všechno! Vaše mistrovské dílo můžete viset na okně!

Fotografie nápadů originálního designu kuchyňských závěsů

Závěsy pro kuchyň s výběrem - experimenty s drapákem

Závěs na světelných závěstech nevypadá horší než na hustém

Závěsy pro kuchyň mohou zdůraznit důstojnost jiných bytů

Záclony pro tuto kuchyni jsou vybrány tak, aby zdůrazňovaly šlechtu luxusního nábytku a původní podobu žaluzie

Tylová kuchyňská opona: dekorativní převažuje nad praktičností

Tylová opona v této kuchyni má spíše dekorativní než praktickou funkci

Tylové kuchyňské záclony originálního designu jsou krásné a elegantní

Původní design tylových záclon je důležitou součástí interiéru

Bílé závěsy v kuchyni - symbol lásky k čistotě a pořádku

Jednoduchý design těchto závěsů nezasahuje do výkonu jejich praktických funkcí, navíc bílá barva zdůrazňuje touhu po čistotě a objednávce

Pro prostornou kuchyni můžete vyzvednout dlouhé závěsy

Dlouhé závěsy jsou vhodné pro prostorné a dobře osvětlené kuchyně

Závěsy pro kuchyň s květinovým tiskem pevně drží vedoucí pozici

Nejoblíbenější jsou stále záclony do kuchyně s jemným květinovým potiskem

Kuchyňská clona Tulle bude zdůrazňovat krásu a sofistikovanost prostředí

Bohatě zdobená tylátová kuchyňská clona bude úspěšným doplněním stylového a zdokonaleného interiéru

Kuchyňské závěsy v rustikálním stylu vytvářejí zvláštní atmosféru

Jednoduché, ale takové roztomilé záclony v rustikálním stylu vyvolávají příjemné vzpomínky a ohřívají duši

Světlé závěsy pro kuchyni s podhvatyami krásné a elegantní, přes jednoduchý design

Jasné závěsy s výběrem a lambrequinem zdůrazňují pocit svěžesti a čistoty v této kuchyni

Úspěšně přizpůsobený design závěsu vám umožní vytvořit originální kuchyňské okno

Při návrhu tohoto okna slouží opona jako vyvolená výzdoba, spíše než ji chránit před slunečním světlem

Způsoby zdobení kuchyňských závěsů jsou různé a efektivní

Úspěšně zvolená barevná schéma těchto závěsů je doplněna ozdobnou sestavou a ostře hranou

Vytvoření originální kombinace tylu a textilních závěsů - návrhářova štěstí

Toto kuchyňské okno má originální složení tylu a textilních závěsů, které naopak kladou důraz na důstojnost každého jiného

Tylová kuchyňská záclona na pozadí skutečných květin

Vzdušná tylová kuchyňská záclona na pozadí čerstvých květů vypadá atraktivně a čerstvě

Motley kuchyňské záclony se mohou stát skutečnou dekorací kuchyňského okna

Fanoušci jasných a chytlavých výtisků ocení tuto možnost zdobení kuchyňského okna

Motley kuchyňské záclony vypadají dobře v prostorných kuchyní

Výběr světlých závěsů s odvážnou kombinací barev by se měl opatrně přistupovat, nebudou se hodit do každého interiéru

decor

Leave a commentiphonevideorecorder.com
mgcool.cc
deadmansbones.net
fearlesslycreativemammas.com
thefunky-monkey.com
openssi.org