Jis visada buvo žmogaus prigimtis rūpintis patogumu savo namuose. Galų gale svarbu ne tik namų grožis ir stilius, bet ir jo harmonija bei atmosfera. Tai nenuostabu, kad tai yra labai populiaru mokymai Feng Shui, jis gali būti naudojamas vietoje visus dalykus į tam tikru būdu namuose, sukurti palankiausią energijos situaciją, kuri bus jaučiamas asmens kaip pasveikinimo komfortą.
Rusijoje nuo neatmenamų laikų virtuvė yra mėgstamiausia visos šeimos vieta. Taip atsitiko taip, kad šeimos vadovo klestėjimas ir šeimininkės įgūdžiai tiksliai atspindi virtuvės išvaizdą ir būklę. Taigi virtuvė yra namų širdis, kuri atspindi šeimos gerovę ir klestėjimą. Ar galite abejoti, kad tai yra virtuvė, kuriai reikia Feng Shui pagalbos?
Feng shui – tai senovinis Daoizmas mokymas, nagrinėjantis iš energijos pasiskirstymo erdvėje ir rekomenduoja būdų žmogui pasiekti harmoniją su aplinka, kuri leidžia, kad jo gyvenimą laimę ir džiaugsmą. Tai metodų, kuriuos galite naudoti, siekiant pagerinti mūsų aplinką, plėtoti buto išdėstymą ir tinkamai pasirūpinti baldų komplektas.
Feng Shui – mokslas nėra lengvas, o magistro dažnai pateikia rekomendacijas dėl erdvės derinimo, atsižvelgiant į šį pastatą ir į jį gyvenančius žmones. Ir vis dėlto buvo parengtos pagrindinės taisyklės ir rekomendacijos, kurios gali būti taikomos bet kokioms aplinkybėms suderinti su aplinkiniais. Iš tikrųjų jie visi yra prasiskverbti.
Pirmiausia turite susipažinti su pagrindinėmis sąvokomis ir sąlygomis.
Ideali virtuvė – erdvi ir šviesi
Vizualiai virtuvė gali būti padidinta, įrengiant didelį veidrodį priešais įėjimą.
Mažoje ir tamsioje virtuvėje reikia ryškių sienų (ar net baltųjų) ir padidėjusio apšvietimo. Dieną laikykite lango angas be užuolaidų – natūrali šviesa yra labiausiai palanki.
Šiuolaikinėmis miesto sąlygomis virtuvės vieta jau yra tikrovė, ir dažnai tai nesutampa su rekomenduojamu feng shui. Tačiau šis neatitikimas gali būti ištaisytas naudojant šio senojo mokymo metodus.
Tai gerai, kai galite atlikti pertvarkymą. Ideali vieta virtuvėje yra Feng Shui – pietuose, kur koncentruojasi ugnies elementai. Puikiai – rytuose, atitinkantys medžio elementus.
Netinkama virtuvės vieta yra namo šiaurė, susijusi su vandeniu: kaip vanduo prieštarauja ugniai. Tokiu atveju, mes pasitelkti elementų Tree pagalbą, suderinant šių prieštaringų elementų konfliktą: pasirinkti žalią spalvą sienos ir užuolaidos.
Taip pat svarbu, kaip yra įėjimas į virtuvę:
- priešinga pagrindiniam įėjimui į butą, išvengti tiesioginio atakos Sha;
- virtuvėje, esančioje arti durų, svečiai iš karto po valgio bus noras greičiau palikti savo namus, o namų ūkiai bus pasirinkti dažnai ir Niepohamowanie valgyti.
Šie gudrybės padės:
- durų virtuvė papuošti siūlų užuolaidas arba karoliukų užuolaidas;
- pakabinti įstrižai iš virtuvės arba įdėti kažką šviesaus, kad atitrauktų nuo virtuvės duris atvykstančio asmens vaizdą. Tai gali būti spalvinga nuotrauka arba gražus augalas.
Taip pat yra tokio išplanavimo, kai šalia virtuvės yra vonios kambarys arba tualetas. Šių kambarių artumas kelia savininkui grėsmę turto “nukreipimui”. Kontraversija: virš įėjimo į virtuvę reikia pakabinti kristalą arba “vėjo muziką” su tuščiaviduriais vamzdeliais.
Spalva yra svarbi harmonijos dalis
Pagal Feng Shui virtuvės spalva turi atitikti šviesos, kurioje ji yra, pusę, kuri, savo ruožtu, turi savo specifinę spalvą.
Pagrindinė taisyklė yra ne naudoti priešingų elementų spalvas:
- virtuvėje, esančiame pietinėje pusėje (Ugnis), geriau susilaikyti nuo juodųjų ir mėlynių atspalvių (Vanduo);
- rytų ir pietryčių virtuvėse nenaudokite imitacijų ir metalo spalvos nei apdailoje, nei balduose.
Konsultantai Feng shui reikalauti: virtuvė yra geriau vengti vartoti per daug ryškių ir sočiųjų spalvų, ypač raudonos ir mėlynos spalvos, taip pat tamsiausias atspalvių pilka ir juoda. Prašmatnus spalvos “Fire” – raudona, rožinė ir oranžinė – gali sukelti dirglumą ir prisitaikyti prie ginčytis.
Ideali virtuvės spalva yra feng shui – balta, taip pat lengvi, subtilios žalios, geltonos, rudos spalvos atspalviai. Likusios spalvos gali būti naudojamos kaip akcentai.
“Feng Shui” konsultantai visada priešinasi veidrodžio plytelėmis, nes tai atrodo kaip susmulkintas veidrodis.
Turime tinkamas funkcines zonas
Pagal Feng Shui, viryklė, šaldytuvas ir kriauklė taisykles sudaro trikampį, o atstumas tarp 1,5-2 metrų suteikti maksimalų komfortą šeimininkė. Taigi daiktų ugnis (viryklė, orkaitė, mikrobangų krosnelė – krosnis) turi būti atskirtos nuo daiktų vandens (šaldytuvas, kriauklė) MEDŽIŲ elementus.
Kur įdėti viryklę?
Virtuvės pietų virtuvės dalis, esanti pietinėje virtuvės pusėje, prisideda prie savininko finansinės gerovės. Pietvakarių ir šiaurės rytų pusės yra palankios, o nepalanki plokštės vieta yra šiaurinė kambario dalis. Be to, plokštė neturėtų būti dedama šalia lango, kad jūsų turtas nebūtų “sklandęs” pro langą.
Nepavojinga židinio vieta priešais įėjimą, nes asmuo, ruošiantis valgį, nebus matomas gaunamas. Tokiu atveju galite uždaryti veidrodį virimo zonoje, kuri atitiktų atvykstančius svečius ar namų ūkio narius.
Ideali vieta šaldytuve ir kriaukle
Geriausia vieta šaldytuve yra pietryčių virtuvės dalis, palankios pusės yra šiaurės ir rytų pusės. Svarbu, kad šaldytuvas visuomet būtų pilnas šviežių produktų!
Pietryčių, šiaurės ir rytų pusėse galite pastatyti skalbimo zoną, indaplovę ir skalbyklę. Patartina jų nekelti į pietų, pietvakarių ir šiaurės rytų virtuvės dalis.
Mes organizuojame baldus
Planuojant virtuvę, turėtumėte įsivaizduoti, kad baldai neturėtų trukdyti laisvam Qi srautų srautui, todėl pabandykite neapsunkinti virtuvės. Atminkite – gera virtuvė turėtų būti šviesi ir erdvi!
Qi judėjimą palengvina baldai be kampų, nes neigiama energija Sha išsiskiria iš ūmių kampų.
Virtuvės komplektas turėtų būti su durimis, atviros lentynos nėra laukiamos. Jei jie visi tokie patys, tuomet nusipirkite stiklainius apvalios formos neapdorotiems produktams. Pasak “Feng Shui”, nepageidautina, kad valgomojo erdvėje kabinti lentynos ir spintelės – žmonės, sėdintys prie stalo, nebus patogu.
Net planuojate virtuvės dizainas, svarbu numatyti, masyvi saugojimo vietos virtuvės indai ir prietaisai, taip pat patogus stalčius stalo įrankiams, nes pagal Feng Shui, peiliai, šakutės, žirklės taisyklių, būtinai paslėpti dėžėse. Bet kokiu atveju pasirūpinkite, kad akiniai daiktai nebūtų naktį matomi, ypač ant stalo.
Valgomasis
Stalas pasirenkamas pagal virtuvės dydį – namuose yra daug laisvos vietos, todėl yra gerovės vieta. Svarbu ne tik dydis, bet ir valgomojo stalo forma. Palankios formos: kvadratas (Žemė), stačiakampis (medis), apskritimas (metalas). Tačiau, kaip minėta anksčiau, kuo mažesni kampai, tuo geriau ir apvalios, ovalios stalai yra tinkamiausi valgomajam. Nepageidaujamos yra pusapvalės, L formos, trikampės konfigūracijos dėl “nestabilumo” ir “žemesnio laipsnio”.
Geriausia medžiaga stalui yra medis. Stiklo viršuje yra nepageidautina, nes maistas ant stiklo, simbolizuojanti klestėjimą ir gausą, nes guru sako Feng shui “, patenka į tuštumą”. Jei jau turite stiklinę staliuką, tuomet galite ją tiesiog padengti gražiu šviesiu staltiesiu. Kėdės yra pageidaujamos dideliais nugarais.
Užsisakyk virtuvėje – užsisakyk finansus!
Virtuvės būklė simboliškai atspindi šeimos gyvenimą ir pasitenkinimą. Todėl pažvelkite į tvarką ir švarumą, pabandykite nesupainuoti vietos su skirtingais objektais. Ant stalo ir stalo viršaus palikite tik pagrindinius daiktus. Kiti dalykai turėtų būti saugomi spintelėse ir stalčiose.
Visi buitiniai prietaisai turi būti tvarkingi. Galbūt visi tai žino, bet dar kartą primename, kad klaidingas dalykas yra neigiamos energijos šaltinis.
Laikui bėgant pašalinkite nutekėjimą iš čiaupo, kad išvengtumėte sveikatos ir pinigų nutekėjimo.
Nenaudokite krekingo ar skaldytų patiekalų, jį reikia nedelsiant išmesti, suteikiant erdvę naujiems gražiems daiktams.
Visais tuo, kad gerbiate Feng Shui mokymus, vis tiek nereikia rinkti daug talismanų namuose ir virtuvėje. Švarumas, malonus apšvietimas ir tinkama elementų sąveika yra pagrindinis dalykas. Sukurkite sąlygas darniam Qi naudingos energijos judėjimui ir džiaukitės gerove ir gausumu!