4 nápady Deco a 8 ekonomických riešení pre rozloženie tabuliek pre narodeniny – banking-on-green.com

4 nápady Deco a 8 ekonomických riešení pre rozloženie tabuliek pre narodeniny

nastavenie tabuľky

Úspech párty s priateľmi alebo rodinné oslavy narodenín závisí na stole porciu. Pre tých, ktorí organizujú dovolenkového seba alebo pripravuje prekvapenie pre milovaného človeka, sme pre vás pripravili výber z 85 inšpirujúcich fotiek prázdninových porcií predstavoval 4 rôzne stolové dekorácie a 8 tipov, ako krásne a lacno pokryť a zdobia stôl na moje narodeniny.

Trochu o prípravných a organizačných otázkach

 • Po určení dátumu a času dovolenky, určenia zoznamu hostí, ponuky a rozpočtu by ste mali začať revidovať službu a výzdobu, ktorú máte. Uistite sa, že riad, spotrebiče, riad pre obaly a obrúsky sú v správnej kvalite a množstve.
 • Dávajte pozor najmä na prítomnosť jedál do múčnikov: koláče stojany, regály a misy na ovocie a sladkostí, dezertných tanierov, a lyžice, rovnako ako sviečky a rúrky pre nápoje.

Podávať pre narodeniny

 • Ak nie ste oboznámení s pravidlami podávania – nezáleží na tom, moderný dizajn domáceho stola nevyžaduje prísne dodržiavanie pravidiel, no napriek tomu by sa mali naučiť niektoré zásady. Približné usporiadanie zariadení a riadu sa môže zvážiť v nasledujúcej schéme.
Rozloženie tabuliek

 • Aj vopred je potrebné zamyslieť nad podrobnosťami návrhu tabuľky. A v tomto budete pomáhať náš výber fotografií a tipov.

4 návrhové nápady

Idea 1. Návrh stola, udržiavaný v nezvyčajnom štýle a farebnej schéme

Akákoľvek porcia, konzistentná v jedinej koncepcii a farebnej schéme, bude krásna. Ale aby ste slávnostný stôl vyzerali osobitne originálne, mali by ste si vybrať nejaký neobvyklý štýl, farebnú schému alebo motív.

Tu sú niektoré nové nápady na zdobenie stola pre vaše narodeniny:

 • Postavenie sa v štýle la Rus – tento druh ešte nebol módny a nemal čas na získanie orechov. Stôl s matryoshkas, samovar, kohúty na palice a volant si spomenie práve hostia a vytvorí oduševnenú atmosféru.
 • Podávať v štýle la Rus
 • Podávať v štýle la Rus

Podávať v štýle la Rus

 • Rustikálny štýl – je už dlho obľúbený v svadobnej dekorácii, ale ešte nemal čas obliecť sa v dizajne domácich festivalov. Rustik si zaslúži pozornosť nielen kvôli svojmu “trendu”, ale aj preto, že umožňuje zdobiť stôl vlastnými rukami doslova z improvizovaných nástrojov a prírodných materiálov.

Slávnostné nastavenie stola v rustikálnom štýle

Slávnostné nastavenie stola v rustikálnom štýle

 • Ďalší trend v dekorácii – čiernobiely-ružovo-zlatý sortiment s výtlačkami: pruhy, cikcaky a hrášok.
 • Slávnostné nastavenie stola s bežec v polka bodky
 • Slávnostné nastavenie stola s bežec v polka bodky
 • Slávnostné nastavenie stola s bežec v polka bodky
 • Kvetinové motívy na pokrmy – večná klasika, zažívajúci znovuzrodenie. V trende sú kvetiny nielen vo vázach a v porceláne, ale aj v stolovom textilii.
 • Podávajte pre narodeniny s motívmi kvetov
 • Podávajte pre narodeniny s motívmi kvetov
 • Podávajte pre narodeniny s motívmi kvetov

Idea 2. Tematický návrh tabuľky

Narodeniny s odkazom na akýkoľvek predmet sú odsúdené na úspech a krásne fotografie.

Predmetom pre deti a dospelých je veľa a pre každú potrebu vybrať si ich príslušenstvo.

Aké prvky rozloženia tabuľky môžu byť štylizované?

 1. Dekor plienok;
 2. Podávajte sladké menu vrátane koláča;
 3. Dekoratívne nápoje vo fľašiach;
 4. Stolové dekorácie: vázy, svietniky a ďalšie príslušenstvo;
 5. obrus;
 6. Štítky a menu.

Tipy:

 • Spravidla tematické strany nevyžadujú drahé dekorácie, môžete úplne zdobiť základnú sadu príslušenstva a urobiť veľa s vlastnými rukami. Takže na klasickom bielom obruse môžete položiť stopy z tkaniny v správnej farbe.
 • Snažte sa sledovať nielen danú tému, ale aj určitú farebnú škálu vo všetkom – od dekorácie riadu až po výzdobu fliaš.

Tu sú niektoré príklady rozloženia tabuľky pre tematické narodeniny (pre dospelých):

Nastavenie tabuľky v havajskom štýle

Nastavenie tabuľky v havajskom štýle

Podávať stôl v štýle talianskej mafie

Podávať stôl v štýle talianskej mafie

Podávajú tabuľku na narodeniny v mexickom štýle

Podávajú tabuľku na narodeniny v mexickom štýle

Podávať stôl a cukríkov v štýle filmu Great Gatsby

Podávať stôl a cukríkov v štýle filmu Great Gatsby

Tematické podávanie v štýle Gotham City

Tematické podávanie v štýle Gotham City

Idea 3. Sezónna orientácia a sezónne dekorácie

Ak sú tematické narodeninové oslavy vhodnejšie na párty s priateľmi alebo detským matineom, potom je lepšie oslavovať s rodinou alebo príjemom hostí tradičnejšie a elegantnejšie. Premýšľajte o tom, ako usporiadať stôl v súlade s obdobím roka, v ktorom ste sa narodili alebo narodeniny. Táto voľba dizajnu má veľký prínos – môžete vyzdobiť stôl nielen krásne, ale aj relatívne lacný, pomocou sezónnych prírodných materiálov: kvety, plody, listy, kužele a vetvy.

Letný obväz môže byť zdobený záhradnými alebo poľnými kvetmi v malých úzkych vázach, rovnako ako ovocím, ako je znázornené na fotografii nižšie (pozri cez).

 • Nastavenie tabuľky pre letné narodeniny
 • Nastavenie tabuľky pre letné narodeniny
 • Nastavenie tabuľky pre letné narodeniny

Jesenné slávnostné stoly môžu byť ozdobené zažloutlými listami, žaludmi, kužeľmi, rowanovými konármi, drevenými stojanmi, sezónnou zeleninou, napríklad tekvicou. Farebná schéma samozrejme pozostáva z jesenných farieb: oranžová, zlatá, žltá, vínová, hnedá, atď.

 • Nastavenie jesennej tabuľky
 • Nastavenie jesennej tabuľky

Nastavenie jesennej tabuľky

Pre zimné narodeniny sa šišky a suché vetvy stromov, napríklad horský popol, zapadajú, ale v žiadnom prípade nekonzumovali borovica. Rozsah farieb by mal byť v studených farbách a kontrastných kombináciách: modrá + biela, modrá + biela, strieborná + biela atď. Ale novoročné kvety (červené a zelené), rovnako ako vianočné dekorácie sa najlepšie vyhnúť. Ako dekorácie sú vhodné snehové vločky, hviezdy a sovy.

 • Ak chcete úplne vylúčiť asociáciu zimného dekorácie s Novým rokom, musíte dať na stolové vázy kvety, napríklad biele ruže ako na fotografii nižšie.

Zimné narodeniny párty

Zimné narodeniny párty

Jarné narodeniny sú zdobené jemnými farbami, stôl je ozdobený čerstvými kvetmi, napríklad tulipány a hyacinty, rovnako ako vrbami, čerešňovými vetvičkami. Zvýšiť jar nálada môžu dekoratívne motýle.

Jarné podávanie pre narodeniny

Jarné podávanie pre narodeniny

8 riešení pre rozpočtové služby

Nie nevyhnutne oslavovať narodeniny nákupu nového príslušenstva na servírovanie, pretože väčšina dielov môže byť ľahko a lacno vyrobená z improvizovaných a prírodných materiálov.

 1. Vázy môžu byť vyrobené z fliaš, plechoviek a sklenených pohárov, ozdobené čipkou, obrubou, farbou, stuhami, jutou atď. Fotografické príklady takýchto dekorov sú uvedené nižšie.

Dekoračné vázy na nastavenie stola vlastnými rukami

Dekoračné vázy na nastavenie stola vlastnými rukami

 1. Ak chcete zdobiť stôl, zapadnú lopty naplnené héliom. To je to, čo nápady sú vhodné pre podávanie stolov pre narodeniny dieťaťa a dokonca aj pre dospelých. Korálky by sa mali vyberať v súlade s celkovým farebným schémou návrhu stola.

Ozdobte citrónmi a guličkami

Slávnostné lopty pre oslavy narodenín

 1. Utierky môžu byť zdobené:
 • Krúžky perličiek a perličiek, ktoré môžu byť vyrobené ručne vopred;
 • Krúžky na obrúsky z korálkov
 • Krúžky na obrúsky z korálkov
 • Krúžky na obrúsky z korálkov
 • Páska alebo povraz (pre rustikálny štýl podávania).

Dekor utierok so stužkami

 1. Čo môžem použiť namiesto drahých kvetov na servírovanie stolov a obrúskov? Ak je narodeniny oslávil v lete, je problém s farbami tam – stačí zbierať vopred (na čistom mieste) a zloženie oblasti sedmokrásky, ďatelinový, vŕba-bylinných či dokonca kashek. Tento dizajn bude veľmi jemný a elegantný.

Kvety a rastliny poľa v tabuľke

Na jeseň a v zime sú vhodné vetvy a kužele, ktoré si môžete natrieť vlastnými rukami, napríklad v zlatom laku, ako na ďalšej fotografii vpravo.

Kužele v nastaveniach tabuľky

Na jar a v každom ročnom období, namiesto farieb dekorov obrúsky môžu byť použité vetvičky zelene, ako je rozmarín alebo tymián (foto dole), a môžete dať do vázy vŕbových prútikov.

Dekoračné utierky zelených

 1. Pre dekoráciu, napríklad snack tácky a karty s názvami môžete použiť takmer čokoľvek: ovocie, zelenina, sladkosti, pečivo, rovnaké šišky, listy, žalude, vetvičky, zátky od vína a mnoho ďalšieho.

Dekorácia registrovaných kariet

Dekorácia registrovaných kariet

Dekorácia registrovaných kariet

 1. Na výzdobu stola môžete použiť papier: ticho, fólia, farebná lepenka, vlnitá.

Dekor slávnostného stola z papiera

 1. Hore sme už povedali, že bežný biely obrus, ktorý je v každom dome, môže byť ľahko upravený alebo úplne nahradený bežcami, ktoré sa ľahko a rýchlo šité. Na fotografii nižšie je jedna strana šitá z vrecka a čipky a druhá bežec je šitá z bavlnenej bielej tkaniny zdobenej špeciálnou tkaninou.

Bežci na podávanie s vlastnými rukami

A slávnostný obrus sa dá vyrobiť vlastnými rukami z papiera, napríklad z kraftového papiera alebo z lepených stránok kníh.

Obrusový papier

 1. A nakoniec môžete ušetriť čas na umývanie riadu a peňazí pomocou krásneho jednorazového riadu, ktorý musíte zobrať podľa farby.

Nastavenie tabuľky s jedálenským riadom

No, to je všetko. Dúfame, že ste sa už naučili niekoľko nápadov a ste pripravení začať organizovať dovolenku. Prajeme Vám, aby vaše úsilie bolo príjemné a vaše narodeniny boli zábavné a srdečné!

decor

Leave a commentiphonevideorecorder.com
mgcool.cc
deadmansbones.net
fearlesslycreativemammas.com
thefunky-monkey.com
openssi.org