חרקים שחורים קטנים במטבח – כיצד להגן על אספקת מזון ממזיקים – banking-on-green.com

חרקים שחורים קטנים במטבח – כיצד להגן על אספקת מזון ממזיקים

חרקים שחורים קטנים במטבח – כיצד להגן על אספקת מזון ממזיקים

עם חרקים, אפילו המארחת האחראית ביותר יכולה להתמודד עם ביתה. אף אחד אינו חסין מפני רכישת דגנים או פירות יבשים נגוע מזיקים. אם “אורחים לא קרואים” לא לחסל בזמן, הם יכולים להופיע אפילו על הרצפה והקירות. למד כיצד להתמודד עם באגים croup וכיצד למנוע את הופעתם מחדש.

במטבח היו חרקים

הסיבות להופעת “אורחים לא קרואים”

באגים שחורים קטנים במטבח עשויים להופיע בגלל חוסר היושר של היצרנים שלא עיבדו את croup על ידי כל הכללים, וכתוצאה מכך אי ציות לתנאי האחסון של המוצר שנרכש.

דגנים

גם רכישת כוסמת או אורז בחבילה סגורה היטב לא ייתן ערובה מלאה של בטיחות, כגון croup יכול להיות גם נגוע חרקים

חיפושיות יכול “להגר” לתוך מכל של croup מן הצנצנות השכנות עומד על המדף. תה, פירות יבשים, פסטה, קמח, תבלינים – כל זה יכול לשמש מזון חרקים.

הזנים העיקריים של מזיקים מטבח

 • טחנות קמח קטנות

חיפושיות חומות עד 3.5 מ”מ גודל להביא צאצאים 4 פעמים בשנה. Hruschakami נגוע יכול להיות כל דגנים, קמח ועמילן. חרושצ’קים הופכים את המוצר לגוש ולא מתאים למזון.

 • תות אדום

טחנות ומאפיות הן בית הגידול הרגיל של חרקים אלה. במטבח, מקוקדים יחד עם קמח מעופש. נקבת נקבה מכניסה ביצים בסדקים שבין המדפים אל קפלי שקיות האריזה. החרק מתרבה 2-3 פעמים בשנה, משך חייו הוא 3 שנים. בתצלום למטה ניתן לראות חיפושיות בקמח – מוקוידים.

חיפושיות

חיפושיות וזחלים של

 • לחם מטחנות

זה מזיק מ 2 עד 4 מ”מ אורך הוא בהיר או חום כהה והוא יכול להיות אכל יותר. התפריט שלה יכול לכלול: דגנים, תה, קמח, קרקרים, עוגיות, אגוזים, פירות יבשים, צמחי מרפא. כשהחרקים נהיים יותר מדי, הם נראים אפילו על הקירות. אם יש לך חרקים במטבח, תמונות עם שמות יעזור לזהות אותם.

חרקים

חרקים מזיקים להרגיש נהדר בסביבה לחה וחמה

 • שומה

לאחר שמצאתי את המוצרים רופף תקוע גושים, אינטרנט, פקעות או זחלים, אפשר לדבר על חדירה למטבח של עש. זה שם של קמח ואסם של אש. פרפר עש לא להאכיל על דגנים, מוצר רופף יש צורך להטיל ביצים.

ברגע זחלים מופיעים, הם התפשטו ברחבי המטבח בחיפוש אחר מקום כדי ליצור את המעטפת.

השומה

שומה הוא מסוגל במהירות “לתפוס” את השטח של המטבח. אז בהקדם האפשרי להתחיל להילחם עם “האויב”

חשוב! בעת רכישת דגנים, לשים לב לשלמות החבילה ואת חיי המדף של המוצר. בכל מקרה של ספק, נמנע מרכישה.

 • גרעיני אפונה

החרק הוא מאוד אוהב של שעועית, במיוחד מגוון לבן שלה. הגרגרים נכנסים לתוך הדגן, אוכלים את כל החומרים המזינים.

שעועית

כדי להגן על שעועית או אפונה מן הדגן, זרעי שמיר ממוקמים שקיות עם שעועית

מהי הסכנה של מוצרים מזוהמים?

רבים שואלים את השאלה: “האם אפשר לאכול דגנים במזון לאחר הסרת חיפושיות מהם?”. מומחים לא ממליצים להכין מנות ממזונות פגומים. בתהליך של פעילות חיונית, חרקים משאירים בהם צואה ופגזי זחלים. בנוסף, חיפושיות לאכול את הליבה של דגנים, בעוד שארית הופך מריר מקבל ריח לא נעים.

חשוב! לאחר אכילה של מזון מפונק, תגובות אלרגיות וקלקול קיבה עלולים להתרחש.

דרכים להילחם חרקים

אם יופיעו באגים קטנים במטבח, הם יצטרכו להתחיל ניקוי גדול, לשקול מחדש את כל הארוניות, המגירות, פירורי הלחם ומכלים עבור דגנים. גם אם אתה מבטל חרקים גלויים, הזחלים הם שומרים להישאר בסדקים.

דגנים

בחום של הנחת הבית, באגים ממוצר נגוע יתפשט במהירות במטבח

 1. הדגנים מחוממים בתנור במשך 20 דקות בטמפרטורה של 60 מעלות צלזיוס, ולאחר מכן שפכו לתוך צנצנות סגורות היטב. כאשר הגרון מחומם, החיפושיות ימותו, אבל ריח מעופש לא נעים בתוך crop עדיין יישאר. בנוסף, עם טיפול זה, ויטמינים וחלבונים של המוצר אבודים.
 2. מומחים בתזונה בריאה ממליצים להשאיר חבילה של כוסמת או אורז במקפיא למשך מספר שעות. אם croup הוא נגוע הדברה, חרקים ימות, אבל היתרונות יישאר.
 3. כדי להיפטר חיפושיות שעועית, להשרות את קטניות במי מלח, ולאחר מכן לשטוף כמה פעמים עם מים. גרגרים מקולקלים יצפו אל פני השטח, והם יכולים בקלות להיות מופרדים גרגרי שלם שלם.
 4. לאחר איתור באגים, לשטוף את ארונות המטבח עם מים וסבון, יש לו תכונות חיטוי. לאחר לנגב את השטח עם פתרון של חומץ. חריצים ו latchers לוקרים ניתן לשרוף עם מים רותחים.

טיפ: כדי להרוג מזיקים במקומות שקשה להגיע אליהם, אתה יכול להשתמש בחומרי הדברה (כל מוצרי המזון יש להסיר תחילה מהמטבח).

ניקיון

שמירה על סדר וניקיון במטבח, אתה יכול למזער את הסיכון של חרקים

אם הבאגים נכנסו למטבח, להיפטר המוצרים מפונקת ללא ספק ללא כל חרטות – הם לא יביאו יתרונות בריאותיים. הקפד לבצע סדרה של צעדים לחיטוי של ארונות ומדפים.

שיטות למניעה

 • לא לקנות יותר מדי דגני בוקר, לא לאחסן אותו בשקיות פלסטיק או נייר. כוס או צנצנת פלסטיק עם מכסה אטום היא האפשרות המתאימה ביותר לאחסון מוצרים בתפזורת.
 • שים תרמיל של פלפל חריף יבש או כמה פרוסות של שום גלם בכל מיכל של croup – ריח כזה לא אוהב באגים. כמה עקרות בית לשים אבקת כתוש של ציפורן בתוך croup, לפני שטיפת croup הוא שטף.
בנקים

פטריות יבשות, כלב רוד, שעועית הגיוני לשמור על צנצנת ואקום כדי לאחסן מזון

 • בתחתית המיכל, לשים שקית פשתן עם מלח עלה דפנה. מלח מראה תכונות חיטוי סופג לחות. אתה יכול גם להשתמש קרום לימון יבש או ערמון – כל זה דוחה חרקים.
 • מזיקים למזון אינם אוהבים חפצי מתכת. שים חתיכת מזון או כף מתכת רגילה בצנצנת של מוצרים רופפים.
 • מדי פעם, לנגב את המדפים במטבח עם חומץ. שטפו את הארונות לא לשכוח להתייבש.
 • לאחסון של מוצרים בתפזורת להשתמש זכוכית סגורה או מיכלי פלסטיק.

המועצה. יש גם תרופות עממיות למזיקים מזיקים. מערבבים חומצת בור, אבקת סוכר וקמח בממדים שווים. מורחים את המוצר על מדפי הארון במזווה.

איפה ובמה יש צורך לאחסן groats

אחת הסיבות להופעת חרקים חומים במטבח היא הפרה של חיי המדף של דגני בוקר.

 • כבד כוסמת, אורז ואטריות ניתן לאחסן במשך שישה חודשים, דגנים דוחן – 3 חודשים, תירס – 4 חודשים.
 • קמח ניתן לאחסן על המדף במשך שנה, פתיתים שיבולת שועל – 7 חודשים. אורך חיי המדף הארוכים של אורז בסמטי הוא 18 חודשים.
קאשה

דייסה מבושל כראוי הוא לא רק טעים, אלא גם שימושי. הצהרה זו תקפה רק עבור מזיקים איכותיים, שאינם נגועים של דגני בוקר

 • Mancus מאוחסן במיכלי עץ או שקיות רקמות עם מחרוזות. מיכל זכוכית מתאים לאורז. פתיתי שיבולת שועל מאוחסנים בצורה אופטימלית בצנצנת במקרר. כוסמת יבשה במחבת ומאוחסנת במיכל מתכת.
 • אגוזים ופירות יבשים יש לאחסן במקרר, ולא על המדף של הקבינט.
 • אתה יכול לאחסן כוסמת או אורז בשקית פשתן שאתה צריך לקשור. לפני השימוש, השקית צריכה להיות טבול במים רותחים עם מלח (5 כפות מלח לכל 1 ליטר מים) מיובש.

חשוב! תמיד להשליך מוצרים שפג תוקפם כדי למנוע את המראה של באגים בארון המטבח.

סרטון: המלצות מומחים

באגים בקמח: לזהות את האויב

כיצד להגן על המניות מפני חרקים pesky

לחות גבוהה וטמפרטורה גבוהה הם התנאים האופטימליים להתפתחות כל חרקים. בתוך כמה ימים, חיפושיות עשויות להופיע מזיקים נגועים של דגנים או קמח מן הזחלים. לכן, אם בבית או בדירה שלך יש מזווה יבש וקריר, עדיף לאחסן מוצרים בתפזורת בו.

decor

Leave a comment