איך לבחור תנור חשמלי למטבח: תכונות וסוגים של זכוכית קרמיקה צלחות

איך לבחור תנור חשמלי למטבח: תכונות וסוגים של זכוכית קרמיקה צלחות

בחירת הטכניקה לבישול מאכלים האהובים עליך, אתה רוצה לקנות תנור, זה יהיה קל לבשל. מודרני שחור מבריק פאנלים, מובנית בתוך משטח העבודה, גם למשוך עיצוב מסוגנן. אבל קשה לעשות בחירה בין גז וציוד חשמלי: כל החסרונות של תנורים חשמליים ישנים נזכרים. זכוכית קרמיקה למטבח הם היי טק ובטוח התקנים, כמעט לא נחות גז תנורים במהירות החימום.

חשמל או גז תנור: איך לא לעשות טעות עם הבחירה

שני סוגים של צלחות למטבח, שביניהם אתה צריך לעשות בחירה – גז חשמלי. בקטלוגים של היצרנים – מאות דגמים של מכונות הפועלות בגז טבעי או מעובה (בלון).

תנור

צלחות עם קרמיקה מזכוכית

תנור

נוחות, פשטות, נושאת אנרגיה זולה: תנורי גז

יתרונות:

 1. אינטואיטיבי, מהילדות את השליטה הרגילה: תמיד ניתן להתאים את עוצמת הלהבה פשוט על ידי סיבוב הכפתור.
 1. עצמאות מהפרעות באספקת החשמל.
 1. עמידות.

ללא השתתפות נציג שירות הגז, לא ניתן יהיה להתקין את התנור. רק לאחר בדיקת ההידוק של העיקולים, הבעלים יהיו רשאים להשתמש בציוד.

תנור חשמלי

תנור חשמלי: בטיחות ומהירות הבישול

הטיעונים בעד בחירת תנור חשמלי:

 1. אבטחה. אם החיבור הוא נכון, את האפשרות של פיצוץ או אש אינו נכלל. רק אזור החימום מחומם, אי אפשר לשרוף את עצמך כאשר נוגעים בלוח מחוץ לאזור החימום.
תנור

רק האזור המוגבל על ידי אזור הבישול מחומם

 1. אין להבה פתוחה. האוויר במטבח לא להתחמם, חמצן לא לשרוף, אין סיכון של הרעלה על ידי מוצרים של שריפה.
 1. המנות אינן מכוסות בציפוי שחור מתערובת גז באיכות ירודה.
 1. הבחירה היחידה עבור דאצ’ה או בית לא מחובר צינור גז.
 1. יעילות גבוהה. יעילות כיריים היא 70%, אשר עולה על גז עובד האמנות, 20 – 30%, ואת הפאנל עם אזורי חימום אינדוקציה יש יעילות 90%.

סוגי תנורים חשמליים: קלאסי או זכוכית קרמיקה

על השוק הם 2 סוגים של תנורי חשמל למטבח: המנגנון הישן של המדגם עם אלמנטי ספירלה לחימום ואת המברזל יצוק “פנקייק” כבד את הצלחת החדשה עם ציפוי קרמי זכוכית צורבים נסתרים.

תנור

כיבוי חשמלי: טכנולוגיה משולבת

ספירלות וברזל יצוק: מכשירי חשמל סטנדרטיים

לוחות עם ספירלה פתוחה נמצאים רק השליטים של היצרנים המקומיים. אלמנט החימום הוא ספירלה מתכתית (10) הניח על גבי משטח אמייל. לוחות כאלה מחוממים במשך זמן רב מאוד: הזמן החל מ מתחיל בישול מתחיל מ 10 דקות. בעיית התכנון: תחילה הסליל מחומם, ואז החלק התחתון של הכלים מתחיל להתחמם. הספירלה עשויה ממתכת עבה, וזה לוקח כמה דקות להתחמם.

תנור

תנור ספירלי: איטי ולא כלכלי

הסוג השני של צלחות קלאסיות – עם יצוק ברזל יצוק אלמנטים. התקן “פנקייקס” גם על צלחת אמייל סטנדרטית. זמן החימום הוא לא פחות מזה של תנורי ספירלה – מ 9 עד 10 דקות. היעילות של ציוד כזה הולך לאיבוד עקב חימום רב שלבית: הספירלה ראשונה מחוממת כיריים מברזלות יצוק, חממה הטבעת הבאה, ורק אז מתחילה חימום של פאן. בין הצלחות הקלאסיות ניתן למצוא דגמים עם סימון אדום בוהק במרכז טבעת ברזל יצוק: זמן החימום מצטמצם ל 7 דקות.

מבער

מבערי ברזל יצוק

אין צורך לשנות את תנור הגז לתנור חשמלי בסגנון ישן. “קלאסי” מתאים להתקנה בקוטג ‘, לא מחובר לרשת הגז.

זכוכית קרמיקה צלחות: יתרונות

בתנורים חשמליים עם ציפוי קרמי זכוכית, אלמנטים חימום מוסתרים תחת פאנל של חומר מבריק המשלב את האיכויות של קרמיקה וזכוכית. לוחות עשויים זכוכית קרמיקה על ידי רק שני יצרנים. לייצר חומר על ידי התכה מיוחדת. בטיפול החום, התגבשות כיוונית מתבצעת. השם הנפוץ של החומר נקרא בדרך כלל קרמיקה זכוכית הוא ceran. לוחות קרני יש צורה של זכוכית מבריק כהה, אבל חסרים החסרונות שלה.

תנור

המראה ללא דופי הוא יתרון שאין ספק

יתרונות:

 • פני השטח יכולים לעמוד בפני שינויי טמפרטורה משמעותיים, שלא כמו זכוכית, הלוח לא לפצח אם סיר קר ממוקם על צלחת חמה.
מבער

מבחן: קרח על מבער חם

 • חימום מיידי וקירור מהיר.
 • היעדר מוליכות תרמית אופקית. לוח מתחמם רק בכיוון אנכי – ישירות מעל הספירלה.
חלונית

פאנל שקוף

 • אסתטיקה. הסימון נעשה בתוך השכבה העליונה של הסיר – סימון אזורי החימום והשליטה אינו מתישך עם הזמן.

תנורי חשמל עם קרמיקה זכוכית: מה שאתה צריך לדעת לפני הקנייה

איך לבחור תנור חשמלי למטבח, כי המחירים עבור הדגמים שונים לפעמים? איך לא לשלם יותר מדי עבור אפשרויות מיותרות, לבחור את האפשרות הטובה ביותר? קודם כל, ההבדל במחיר נקבע על פי סוג הכיסוי. בנוסף קרמיקה זכוכית, היצרנים מציעים גם מודלים התקציב עם פאנל של זכוכית מזג. העלות נמוכה יותר, אבל משטח הזכוכית דורש טיפול זהיר ויש לו את כל החסרונות של זכוכית. במראה, קשה להבחין בין זכוכית קרן, אבל מידע על פני השטח החומר הוא ציין בהכרח את המפרט הטכני.

תנור

זכוכית קרמיקה עם “גז” תאורה

סוגי רכיבי חימום: מה עדיף

ההיבט השני, אשר משפיע באופן משמעותי על המחיר של הציוד, הוא סוג של אלמנט חימום מוסתר מתחת לפני השטח. ישנם מספר סוגים של מבערים:

 • ספירלית מהירה. הספירלות ה”איטיות ביותר “של פלדה מסגסוגת. חימום כמעט אינו שונה מן התוכנית הקלאסית: הסליל מחומם, החום מועבר דרך צלחת קרמיקה זכוכית לתחתית המנות. כדי להאיץ את החימום, להשתמש סגסוגת מיוחדת – nichrome (ניקל וכרום). כזה ספירלה הוא מסוגל חימום עד לטמפרטורה נתון 10 – 12 שניות.
תנור

תנור מהיר

 • קלטת. סלילי חימום HiLight עשויים מסגסוגת מיוחדת. ספירלה – בצורת סרט גלי. אזור הבישול מחומם תוך 7 שניות.
קלטת

במקום סרט ספירלי

 • הלוגן. המנורות HaloLight לעבוד על פי העיקרון של המנורה. בתוך צינור קוורץ הוא גז. הנורה מהבהבת מיד – נדרשות שתי שניות עד לטמפרטורת ההפעלה. הטכנולוגיה אידיאלית עבור בישול מנות חמות, אשר התווית על בישול ארוך על חום נמוך – טיגון בשר, ירקות, דגים.
תנור

תנור הלוגן

 • אינדוקציה. הסוג הבטוח ביותר של אלמנטים חימום. ההבדל הוא בהעדר השפעה תרמית על משטח זכוכית קרמי. סליל אינדוקציה גורם חימום ישירות על החלק התחתון של כלי בישול מותקן על התנור. פני השטח של הצלחת מחוממת מעט רק ממגע עם המחבת. צריכת החשמל היא מינימלית, כי הכללה מתרחשת רק כאשר הכלים ממוקמים על תנור, חימום באופן אוטומטי מפסיק מיד לאחר הסרת המחבת.
חימום אינדוקציה

עיקרון חימום אינדוקציה

העלות של מבערי אינדוקציה היא הגבוהה ביותר. רוב המוצרים מצוידים בסרטים ואלמנטים חימום מהיר. יצרנים מסוימים משלבים מספר סוגים של אזורי חימום, התקנת מבער אחד נוסף חובה כבדה. שימו לב למעמד צריכת האנרגיה. בחר טכניקה המסומנת A, A +, A + +.

סוגי דיור ואפשרויות: איך לבחור את הגודל הנכון

לוחות חשמל מיוצרים 3 סוגים של דיור:

 • טכנולוגיית ארון קלאסי עם תנור.
 • פאנלים מובנים.
חלונית

לוח מובנה

 • התקני טבלה.
תנור אינדוקציה

נייד אינדוקציה Cooker

כיריים סטנדרטי עם תנור הוא הבחירה הטובה ביותר עבור החלפת מכשירים ישנים במטבח ללא תיקון גלובלי עם סדר של אוזניות חדשות. מידות של תנורים חשמליים זהים לאלה של תנור גז קונבנציונלי. רוחב המקרה הוא 60 ס”מ, עומק הוא 60 ס”מ גובה של רוב הדגמים נע בין 80 ל 85 ס”מ עקב רגליים מתכווננות.

איך לבחור תנור חשמלי למטבח קטן? התעשיינים מציעים לרכוש מודלים צרים עם עומק ורוחב סטנדרטי של 50 ס”מ.

טבלאות חשמליות (ניידות) ניידות הן נדירות. הרוב הוא סוג ישן של טכניקה, עם לוחות ברזל יצוק. מיועד להתקנה ושימוש כצלחת זמנית. גם על מכירת מודלים שולחן העבודה אינדוקציה.

תנור

אפשרות Dacha: תנור קטן 3 מבערי ברזל יצוק

הפופולריים ביותר הם מובנית לוחות. משטחי בישול חשמליים מיוצרים בגדלים סטנדרטיים. לוחות כאלה הם מרובעים, עם אורך צד קלאסי של 60 ס”מ.

עבור מטבחים קטנים לוחות קומפקטי עבור 1 – 3 מבערים מתאימים. מופק בצורת מלבן, רוחב של 30 ס”מ בנוסף לצורות הרגילות עבור אוהדים של עיצוב לא קונבנציונאלי, משטחים עגולים למחצה מפותחים, אשר אידיאליים להכנסת לתוך האי המטבח.

האי

“האי”

לוחות עבור הטבעה מיוצרים 2 גרסאות: מודלים תלויי סולו. התאים התלויים מותקנים במערך המלא עם התנור, על המכשירים יש יחידת בקרה אחת הממוקמת על המשטח הקדמי של התנור.

פונקציות נוספות: למה לשלם תוספת

כדי לא להתייאש בעת בחירת תנור חשמלי, לראות כיצד תג המחיר גדל יחד עם רשימה של פונקציות נוספות, לקבוע אילו משטרים נדרשים, ומה אפשר לעשות בלי.

תנור

בחר את קבוצת הפונקציות האופטימלית

רשימת האפשרויות הבאות:

 1. נוכחות של לפחות מבער אחד. סימון של אזור החימום של חימום עשוי להיות שונה מיצרנים שונים, אבל אזכור של זמינותו יהיה בהכרח ברשימת המאפיינים.
 1. נעילה אוטומטית. אפשרות שימושית אשר יגן מפני הכניסה “מקרית” של הצלחת על ידי הילד.
 1. מספר משטרי טמפרטורה. מספר מצבי צריכת החשמל המוגדרים מראש יכול להשתנות בין 5 ל -15.
תנור

מחוון של חום שיורי: אדום לא מואר לא hotplated מקורר

 1. הגנה מפני הצפת נוזלים מהמחבת. לוח חכם מנטר את נקודת הרתיחה ומפחית את כוחו של המבער ומונע מחלב וממרק להימלט לפאנל. האפשרות היא שימושית, כי הצדדים, אשר לא יאפשר לחות לעלות על הרהיטים ואת הרצפה, הזכוכית אין צלחות קרמיקה.
 1. נוכחות של מבער עם אזור חימום משתנה. הרחבת או צמצום של אזור החימום מתבצעת בתנועה אחת. אתה יכול לבשל בקערה עם תחתית סגלגל או במהירות להכין קפה jezve, ללא שימוש בחשמל כדי לחמם את הטבעת סטנדרטי של הטבעת.
אזור חימום

אזור חימום משתנה

רשימת פונקציות ניתן להשלים עם טיימר כיבוי התנור.

עטים התאורה האחורית

טיימר תאורה של ידיות שליטה

בעת בחירת תנור חשמלי עם תנור, אתה צריך לשים לב לאפשרויות כי יהיה מאוד לפשט את השימוש ולהקל על תחזוקת הציוד. בחר מכשירים עם אוטומטי ניקוי עצמי – לא צריך להילחם עם טיפות שומן קפואות בתנור. פונקציות שימושיות – גריל מצב הסעה.

כללי ההתקנה ותכונות השימוש בתנורים חשמליים

תנורים חשמליים מותקנים תוך התחשבות במספר כללים. אתה לא יכול למקם צלחת ליד הכיור, הכניסה המינימלית צריכה להיות 60 ס”מ.גם השכונה עם המקרר רצוי.

ניקוי צלחת

לניקוי, אתה צריך מגרד כלי מיוחד

המשטח של קרמיקה זכוכית דורש טיפול מיוחד. אל תשתמש במגרשי מתכת – פני השטח עלולים להיות שרוטים. כדי להסיר כתמים, תצטרך לקנות מנקה מיוחד לניקוי התנור. לשטוף את הפאנל לעתים קרובות: על משטח כהה יש כתמים וכתמים אפילו טיפות של מים נקיים.

ניקוי צלחת

נוזל שנשפך יש לנקות מיד: הפאנל הוא “מפחד” של סוכר

צלחת עם ציפוי קרמי זכוכית, למרות הכוח, צריך להיות מוגן מפני זעזועים חדים. פני השטח יכולים לעמוד בלחצים של עד 25 ק”ג לסנטימטר מרובע, אך סדקים עשויים להופיע מאובייקטים כבדים נופלים. סקאלקס כפופים חלקים אלכסוניים לרוחב.

חלונית

פאנל שבור: החלפה יקרה

יחד עם התנור, תצטרך לקנות מנות חדשות. לוח זכוכית זכוכית יכול לשנות צבע להיות מכוסה ציפוי בלתי ניתן למשיכה עקב מגע ממושך עם אלומיניום. עדיף להשתמש במנות נירוסטה עם תחתית עבה. הדרישה העיקרית – תחתית שטוחה לחלוטין, ללא שקעים וגלים. אתה יכול לבשל ברזל יצוק עבה עבה ואמייל.

כלי אוכל

כלי שולחן: הגבלות יישום

בעלי תנורים אינדוקציה יצטרך מזלג החוצה עבור מנות עם סימנים מיוחדים. סירים ומחבתות אלומיניום – לא מתאים. הינכם מתבקשים לשים לב כי ניתן לנקות את המטבח במדיח הכלים.

דרישות עבור חיווט וארובות

לפני בחירת תנור חשמלי למטבח, הקפד להעריך את מצב החיווט. רצוי לקבל עזרה מקצועית. אם מתכננים לתקן, עדיף להתקין חיווט חדש של סוג סגור.

שקע מיקום

כללים להתקנת שקעי מטבח

דרישות בסיסיות:

 1. חיווט חייב להיות סגור, רצוי בקופסה מיוחדת בקיר.
 1. עבור מכשירי חשמל גדולים להשתמש כבל נחושת, שלוש ליבות, סעיף לא פחות מ 3×4 מ”מ.
 1. החיווט מחובר למעגל הגנה 32-Ampere (עבור תנורים חשמליים).
 1. כל התקן מסופק עם שורה נפרדת.
מתאר

ערכת הקשר הנכון של קבוצות של מכשירי מטבח

השלב הבא הוא לבחור מקום לכיור המטבח. אל תתקין את השקעים מאחורי הלוח האחורי של מכשירי חשמל ביתיים מובנים. המרחק בין לוחות מוסתרים של התנור למקום ההתקנה של שקעים לא יכול להיות פחות מ 60 ס”מ.זה גם לא רצוי לעלות את שקעים במקומות שבהם הדלתות ניתן ליצור קשר מכני, המגירות עם תקע המכשיר. מכיור צלחת יש צורך להבחין הזחה מינימלי 50 – 60 ס”מ.

המקום הטוב ביותר להתקנה הוא בגובה של 15 עד 20 ס”מ מעל הרצפה. עבור תנורים חשמליים, שקעי חשמל מתאים 400 וולט / 32 אמפר מתאימים.

כיצד לבחור תנור חשמלי קלאסי עם תנור: מנהיגי מכירות

בחירת ציוד אמין יעזור דירוגים, ביקורות של הבעלים. הכלל העיקרי – אמון היצרנים, אשר פלטפורמות המסחר ממותגים ונקודות השירות נמצאים באזור שלך. אל תנסה למצוא צלחת שצריך להביא “על מנת”. במקרה של תיקון, משלוח של חלקים יכול לקחת חודשים.

איכות פרימיום: הכיריים חשמליים הטוב ביותר

ספינת הדגל של קייזר ראוי לתשומת לב. דגם HC 52072 Geo, עשוי מתכת מכוסה כסף או כהה וזכוכית שחורה.

כיריים HC 52072 גיאוגרפי

צלחת HC 52072 Geo בתוך מעטפת כהה

משטח זכוכית קרמי – מאט. העלות היא מ 64 000 רובל. בין 4 hotplates של סוג החגורה הם שניים עם אזור חימום להרחבה. מבער אחד הופך להיות סגלגל, השני – מרחיב את אזור עגול של חימום.

חלונית

לוח קרמי

שליטה מכנית. יש אינדיקטור לטמפרטורת השייר של הכיריים והתנור. התנור בעל קיבולת של 66 ליטר עם מידות גוף צנועות מאוד: הרוחב הוא רק 50 ס”מ, עומק 60 ס”מ לתנור עם פונקציה ניקוי עצמי יש 12 מצבי בישול במפעל, גריל נושבת הסעה.

בושם בוש

Bosch: עיצוב קפדני ופונקציונליות סופר

דגם HCA 855850 R מ Bosch יעלה 65 000 רובל. החידוש של היצרנית הגרמנית מצויד בעיצוב הזזה: דלת התנור אינה מתקפלת, וניתן לנסיגה – כאשר נפתח, משאיר יחד עם מגש.

הממשל

יחידת הבקרה

על פני קרמיקה הזכוכית יש 4 מבערים, התצורה ואזור אזורי החימום ב -2 אזורי בישול מסופקים. החדר הפנימי של התנור הוא אמייל, טכנולוגיית ניקוי אוטומטי pyrolytic הוא הבין. כדי למנוע את החימום החיצוני של הדלת מפני חימום, היצרן מצויד בלוח הקדמי עם 4 פאנלים.

מחיר הפשרה ומערכת של פונקציות: ציוד שאינו מובנה

האם אתה חושב קרמיקה זכוכית לא עבור הפנים הקלאסי? החברה הסלובנית Gorenje מציע לבחור את הצלחת EC67CLI עבור הקלאסי או רטרו פנים. גודל – סטנדרטי, ידיות avantage בצבע של נחושת הישן, אמייל חול חולף להבחין בין המודל של נציגי מחיר באמצע קטע. המקרים הזמינים הם כהים ובז ‘.

צלחת Gorenje

טווח מעצב גורניה

התנור עם גריל וסעה יכול לעבוד בכל אחת מ 9 הגדרות המפעל. זכוכית – שתי שכבות. על הכיריים – 4 הלהקות הלהקה, 2 – עם הרחבה. המחיר הוא מ 36 000 רובל.

תנור

מארז שחור או בצבע בז ‘: גרסאות

איכות גרמנית במחיר סביר? כן! מי מוכן לבחור תנור חשמלי לבן למטבח לסרב את הפונקציה של הניקוי העצמי של התנור, כדאי לשים לב המודל הזולה מ Bosch. צלחת HCE644123R יעלה רק 35 000 רובל.

תנור

עיצוב לקוני ומערכת של אפשרויות הכרחי: HCE644123R מבוש

הצבע של האמייל הוא לבן, הדלת יש שלוש שכבות “זכוכית” קר. ישנם 7 מצבי עבודה של התנור, כולל מצב ההפשרה. על הכיריים – 2 מבערי הלהקה עוצמה 2 אזורי עם אפשרות של התרחבות. הם מייצרים לוחות על התאגיד הטורקי.

לוחות בישול: סקירה של מודלים סטנדרטיים ולא רגילים של קרמיקה זכוכית

כיצד לבחור מובנית תנור חשמלי? האפשרויות הן הרבה יותר גדול מאשר בעת בחירת טכניקה סטנדרטית: הכיריים יכולים להיות מובנים בתוך הדלפק, ואת התנור – לתוך העיפרון. למי שלא אוהב לאפות, יש מספיק תנור חשמלי, ובמקום תנור רגיל, אתה יכול להרים תנור מיקרוגל מובנה.

פונקציונליות מרבית: זכוכית קרמיקה למטבח

בנישה מחיר בינוני אתה יכול למצוא תנורי אינדוקציה. אם אתה מוכן להחליף את כל כלי מטבח, לשים לב הסלובנית electropanel Gorenje. דגם IS 656 X עבור 32 500 רובל עשוי קרמיקה זכוכית שחורה במסגרת כסף.

פאנל גורניה

לוח ההשראה Gorenje

4 אזורי חימום אינדוקציה, תקן (60×60 ס”מ) גודל, יחידת בקרה אלקטרונית – המאפיינים העיקריים. הקוטר של כל מבער הוא 20 ס”מ.המחיר כולל פונקציות הגנה שימושית, כולל הפעלה מקרית.

בשורה החדשה של בוש – פאנל רחב עבור 5 מבערים. דגם PKV975DC1D, בשווי 54 000 רובל, מיועד למטבחים, שם הם מבשלים באופן קבוע למשפחה גדולה.

בוש

הדגל של Bosch למשפחה גדולה ומטבח מרווח

מתוך 5 hotplates, 4 יש אזור הרחבה נוסף. אורך פני השטח הוא 91 ס”מ, עומק – 53 ס”מ.כפונקציות נוספות – הגנה מפני ילדים, תצוגה דיגיטלית וייעוד של חום שיורי. שליטה – מגע.

החברה ZigmundStein מתמקדת בשילוב של פונקציונליות, נגישות ולא טריוויאלי עיצוב. דוגמה בולטת היא CNS021.60DX.

CNS021.60DX

לוח Neskuchnaya CNS021.60DX

המחיר הוא כ 32 000 רובל. גודל סטנדרטי, 60×60 ס”מ ישנם 2 אזורי חימום ניתנים להרחבה, יחידת בקרת מגע, כל הפונקציות הדרושות: טיימר, כיבוי אוטומטי ונעילה אוטומטית.

אחד המנהיגים במכירות הוא Electrolux EHH 56240 IK. העלות היא רק 20 000 רובל.

חלונית

לוח השראה במחיר סביר מ Electrolux

המבערים הם אינדוקציה. הרוחב הוא סטנדרטי, עומק הוא 51 ס”מ.שני hotplates, פונקציה Booster מסופק כדי להאיץ את בישול המאכלים האהובים עליך.

פתרונות לא סטנדרטיים: גודל בודד ועיצוב ייחודי

פתרונות עיצוב קונבנציונאלי בקווים של זכוכית קרמיקה צלחות למטבח – הרבה. אם יש ספקות לגבי המעשיות של הצבע השחור של לוחות, לעצור את הבחירה על משטחים אור. לדוגמה, הלוח הלבן ECT680, שנוצר על ידי המעצב כרים ראשיד עבור אוסף Gorenje. העלות היא מ 33 000 רובל.

ECT680 מ - Gorenje

עיצוב יוקרה לא סטנדרטית: ECT680 מ Gorenje

טכניקות עיצוב נמצאים גם בהרכב Hansa. אתה יכול לבחור ציור על משטח מבריק שחור לכל סגנון. לדוגמה, לוח BHS63503 (מ 29,000 רובל) הוא כמעט יצירת אמנות.

כיריים

בהרכב – מספר אפשרויות לתכנון הכיריים

משטח עיצוב הנוער PV 3012 פרסקו מ Fornelli ימשכו אנשים פעילים. העלות היא 19,700 רובל. מספר המבערים – רק 2. התנור אידיאלי למטבחים קטנים: הרוחב הוא 29 ס”מ בלבד, והעומק הוא 51 ס”מ.

צלחת-פרסקו Fornelli

צלחת פלייט פרסקו פורנלי

מינימליסטים יעריכו את הטכניקה של קו Simpliciti מ Gorenje. שום דבר מיותר – רק את קווי המתאר של אזורי חימום על קרמיקה חלבית חצי מאט. העלות של מודל ECT6SY2W הוא רק 23 000 רובל.

גורנג '

פונקציונליות טובה, עיצוב יוצא דופן ומעשיות: Gorenje

וידאו: מבחן מעשי עבור שיעור רותח

על וידאו – מבחן מעניין: השוואה של שיעור רותח של מים על תנור חשמלי רגיל אינדוקציה.

בעת בחירת תנור חשמלי, לא לשכוח בטיחות. הקפד לוודא כי החיווט הבית שלך יכול לעמוד בעומס. זכור כי עבור כל יחידה של מכשירי מטבח גדולים חייב להיות מותקן יציאת חשמל נפרדת. זה לא רצוי להתקין את התנור בעצמך. הזמן את ההתקנה מהמוכר. עדיף לשלם את עלות החיבור מאשר לאבד את האחריות עקב התקנה פסולה.

decor

Leave a comment